800 100 300

Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země. Na východě vás čekají zážitky z poznávání památek a jiných atrakcí velkých měst, včetně návštěvy obchodních čtvrtí např. v Torontu s exkluzivními obchody, muzei a vyhlášenými restauracemi. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům, vzdálených necelých 150 km od Toronta.

Program Working Holiday v Kanadě je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí v Kanadě žít a pracovat maximálně 12 měsíců. K nejčastějším patří pozice jsou v lyžařských a letních prázdninových centrech, v restauracích, kavárnách, obchodech apod.

Kvóta na Working Holiday vízum do Kanady je pro rok 2016 otevřená. Pokud jste získali vízum, je možné využít náš popříletový servis.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au pair Finsko - Andrea Šobová

Dobrý den, chci Vám poděkovat za zprostředkování mého au-pair pobytu ve Finsku. Je tu krásná příroda a lidé jsou vstřícní, hodní a přátelští, ale přátelství, jako takové, není lehké uzavřít. Své soukromí si lidé dobře chrání. Bydlím v obci jménem Siuntio (cca 50 km od

více