800 100 300

Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země. Na východě vás čekají zážitky z poznávání památek a jiných atrakcí velkých měst, včetně návštěvy obchodních čtvrtí např. v Torontu s exkluzivními obchody, muzei a vyhlášenými restauracemi. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům, vzdálených necelých 150 km od Toronta.

Program Working Holiday v Kanadě je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí v Kanadě žít a pracovat maximálně 12 měsíců. K nejčastějším patří pozice jsou v lyžařských a letních prázdninových centrech, v restauracích, kavárnách, obchodech apod.

Kvóta na Working Holiday vízum do Kanady je pro rok 2016 otevřená. Pokud jste získali vízum, je možné využít náš popříletový servis.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Work and Travel USA - Veronika R.

Veronika, která s námi byla na programu Work and Travel umístěna u zaměstnavatele Aston Lakeland Village nám napsala:  "Dobrý deň, zo spoločnosťou Aston Lakeland Village som veľmi spokojná, výplatu sme dostavali vždy načas, bola aj vyhovujúce odrobených

více