542 424 242

Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země. Na východě vás čekají zážitky z poznávání památek a jiných atrakcí velkých měst, včetně návštěvy obchodních čtvrtí např. v Torontu s exkluzivními obchody, muzei a vyhlášenými restauracemi. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům, vzdálených necelých 150 km od Toronta.

Program Working Holiday v Kanadě je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí v Kanadě žít a pracovat maximálně 12 měsíců. K nejčastějším patří pozice jsou v lyžařských a letních prázdninových centrech, v restauracích, kavárnách, obchodech apod. Pokud jste získali vízum, je možné využít náš servis před odletem i po příletu do Kanady. Pomůžeme Vám snadněji překonat první dny v destinaci, partnerská agentura poradí s vyřízením všeho potřebného, abyste mohli začít pracovat. Také po celou dobu pobytu se můžete obracet na kanadskou agenturu.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Práce v hotelnictví - Martin

Dobrý večer, Děkuji Vám za přání, myslím že se mi daří dobře:-) Zvykám si na život velkoměsta a moc se mi to líbí. Kolegové v práci jsou moc milí, a práci už zvládám samostatně. Povinnosti jako National insurance number a bankovní konto už mám zařízené, takže myslím že

více