800 100 300

Kanada

Kanada je druhou největší zemí světa. Díky velikosti Kanady je prakticky nemožné vidět úplně všechno během jedné návštěvy. Ideální plán cesty asi neexistuje, ale můžeme vám doporučit dvě základní strategie. Tou první je využití Toronta nebo Montrealu k výletům na východním pobřeží Kanady, tou druhou pak Vancouveru nebo Calgary na západě země. Na východě vás čekají zážitky z poznávání památek a jiných atrakcí velkých měst, včetně návštěvy obchodních čtvrtí např. v Torontu s exkluzivními obchody, muzei a vyhlášenými restauracemi. Snem snad každého turisty je zavítat k Niagarským vodopádům, vzdálených necelých 150 km od Toronta.

Program Working Holiday v Kanadě je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí v Kanadě žít a pracovat maximálně 12 měsíců. K nejčastějším patří pozice jsou v lyžařských a letních prázdninových centrech, v restauracích, kavárnách, obchodech apod. Pokud jste získali vízum, je možné využít náš servis před odletem i po příletu do Kanady. Pomůžeme Vám snadněji překonat první dny v destinaci, partnerská agentura poradí s vyřízením všeho potřebného, abyste mohli začít pracovat. Také po celou dobu pobytu se můžete obracet na kanadskou agenturu.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au Pair Anglie - Miluška Císařová

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za zprostředkování mého au-pair pobytu ve Velké Británii. Rodina mě vyzvedla na letišti, doma jsme nechali mé kufry, děti mi během dvou minut nadšeně ukázaly celý dům a jeli jsme na večeři do pizzerie v centru Leeds.

více