Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Work and Travel USA / Vízoví sponzoři / CIEE Zaměstnavatelé

Přehled zaměstnavatelů CIEE pro rok 2022

 
CIEE nabízí pro sezónní zaměstnání různé typy pracovních pozic - studenti mohou pracovat v přírodních parcích, v kavárnách, v zábavních parcích nebo jako plavčíci. Velkou výhodou je i rozprostření zaměstnavatelů po téměř celých spojených státech, takže si můžete domluvit pohovor i na základě preference lokality.

Představte si, že byste pracovali jen pár kroků od pláže. Aramark u jezera Tahoe hledá pozitivně naladěné, sebevědomé a aktivní jedince, kteří mají inovativního ducha a rádi se učí novým věcem. Celá náplň letních dnů se točí okolo vody a vodních sportů u přilehlého jezera a okouzlujících starobylých chatiček.

Užijte si letní dny na venkově v Missouri a získejte cenné profesní zkušenosti a nezapomenutelné vzpomínky! Středisko vám také nabízí přístup do fitness centra, kavárny, muzeum a túry kaňonem. Staňte se součástí rodiny Big Cedar! Prožijte léto objevováním veškeré zábavy, kterou Big Cedar Lodge nabízí! Středisko je ukryté hluboko v srdci pohoří Ozark Mountains s bohatou historií indiánské kultury.

V Sandusky v Ohiu se u jezera Erie nachází zábavní park Cedar Point. U více než kilometr a půl dlouhé pláže najdete sedmnáct horskách drah a dalších atrakcí pro rodiny a děti. V areálu se nachází i akvapark se skluzavkami a tobogány. Výhodou je také ubytování zaměstnanců přímo v areálu parku.

 Forthy One North přináší do historického Newportu kapku moderní elegance. Přímo o přístavu fungují dvě restaurace s venkovními bary a hotel pro kotvící. Přes léto pracuje v hotelu mnoho studentů z různých koutů světa, tudíž zároveň navážete přátelství, při kterém si procvičíte i jazykové schopnosti. 

Glacier

Máte v sobě dobrodružného ducha a chcete navázat hluboké spojení s přírodou? Přesně toho můžete docílit v Apgar Village nebo we West Glacier. Návštěvníci toto místo milují zejména pro typické chatičky postavené okolo jezera a téměř nedotčenou přírodu, kde se z okamžiků stávají vzpomínky.

 
Holland Princess America (HAP) je největší cestovní kancelář na Aljašce a Yukonu. Každé pracovní místo tak nabízí vzrušující cestovní zážitky a kulturní příležitosti pro všechny zaměstnance. Zaměstnavatel navící nabízí možnost dvou úvazků, což umožní vydělat dost peněz na další cestování. 

Síť hotelů Mackinaw hostila za posledních deset let více než tisíc zaměstnanců z různých koupů světa, zemí a kultur. Město Mackinaw je sice malé, ale v létě velmi rušné - zejména díky bodu střetnutí dvou velkých Michiganských jezer. Každý víkend se navíc pořádají přehlídky, koncerty a festivaly. 

Vítr ve vlasech, nohy zabořené v písku a práce, která je spíše zábava? To všechno splňuje vodní park Morey's piers. Pokud jste energický člověk a máte rádi práci, ve které se pořád něco děje, budete práci tady milovat! Benefity této práce je možnost využívat horské dráhy, skluzavky, poznat nové přátele z různých koutů světa a vrátit se domů s bronzově opálenou pokožkou a spoustou zážitků. 

Old Forge nabízí práci v zábavním parku s více než 50 atrakcemi, včetně 33 vyhřívaných skluzavek. Z parku je výhled na Adirondacké hory, přírodu a jezera. Díky neustálému prodění návštěvníků je každý den jiný - neobyčejný a zábavný.

St. Regis Deer Valley

Údolí St. Regis je vyhlášeným luxusním resortem se spa, lyžařskými areály, okouzlující přírodou a gurmánskými zážitky. V údolí najdete také několik vinic a můžete ochutnat místní víno, zatímco se budete kochat dechberoucími scenériemi. 

Xanterra Glacier National Park, Yellowstone National Park

 Národní park Glacier je skvělou lokalitou pro studenty, kteří milují přírodu, turistiku a kempování. V parku najdete přes sedmset mil turistických tratí podél luk, jezer a hor. Díky tomu si hosté vytvoří nezapomenutelné zážitky do konce života. 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Bára J.

Zdravím Vás všechny ve Student Agency moc děkuji za úžasnou příležitost vycestovat do Velké Británie a děkuji za výběr této úžasné rodinky co mám. Jsem tu již druhý týden moc spokojená, rodiče mi pomohli na začátku se vším a  vše

více