800 100 300
Domů / Work and Travel USA

Job Fair - pracovní pozice 2018

Job fair je setkání se zaměstnavateli, při kterém si účastníci programu Work and Travel mohou domluvit práci před odjezdem na program. 

Na job fair se mohou registrovat jen studenti, kteří již absolvovali interview v angličtině, mají uhrazenu zálohu programového poplatku a splňují kritéria pro danou pozici (především úroveň angličtiny, pohlaví, maximální věk daný jednotlivými partnerskými agenturami, termíny pobytu, požadavky týkající se vzhledu - tetování, piercieng aj.).

Nelze se registrovat na více job fairů současně. Úspěšnost našich klientů je na těchto akcích 98%. V případě neakceptace zaměstnavatelem máte možnost přihlásit se až na další dva job fairy.
Přihlášení na job fair uskutečníte ve druhé části vaší online přihlášky. Přihlášení je možné pouze do vyčerpání kapacity daného job fairu, proto doporučujeme registraci v online přihlášce provést co nejdříve (není možné uskutečnit rezervaci e-mailem či telefonicky). 
Skypové job fairy probíhají standardně na pobočkách STUDENT AGENCY v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích.
 
Registrovaní klienti dostanou nejnovější informace o spuštění každého osobního job fairu e-mailem den před oficiálním zveřejněním, proto je výhodné registrovat se co nejdříve. Na job fair je možné se přihlašovat k jakékoliv partnerské agentuře i přesto, že jste se registrovali původně u jiné partnerské agentury.
 
Job fairy sezóna 2018:

Seznam zaměstnavatelů a termíny job fairů budou zveřejněny po spuštění sezóny 2018 v průběhu října 2017.
 
Seznam zaměstnavatelů naleznete pod jednotlivými job fairy. Nabídka je postupně rozšiřována.
 
 


OSOBNÍ JOB FAIR BRATISLAVA 4. 3. 2018 -  registrace uzavřena
 
    
Seznam všech aktuálních zaměstnavatelů naleznete také zde.

 

 

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au Pair Irsko - Tereza Pechlátová

Milá Student Agency, zdravím Vás z Irska, kde jsem už skoro měsíc jako au pair - parent help. Předně bych Vám chtěla velmi poděkovat za zprostředkování tohoto pobytu. Původně jsem chtěla do Velké Británie, ale jelikož poptávka ze strany rodin nebyla tak velká, tak jsem

více