542 424 242
Domů / Speciální akce

Au pair USA - sleva 200 USD

31.05.2019
Chceš zažít dobrodružství, získat nové zkušenosti, nové přátele, poznat novou zemi? Tak neváhej a přihlas se na Au Pair program s InterExchange.

Agentura InterExchange sídlí přímo v NYC na Manhattanu, kde budeš také ty první 3 dny tréningu. Zde budeš mít čas se rozkoukat v nové zemi, podíváš se přímo do kanceláří agentury, setkáš se s ostatními au pairkami z jiných zemí, budeš mít školení týkající se života au pair v USA, a to vše přímo v centru New Yorku, v hotelu Hillton.

Samozřejmě budeš mít čas projít se městem a prohlédnout si jeho krásy.

Zároveň tato agentura spolupracuje i s rodinami přímo v New Yorku, tak pokud Tě láká zrovna město, které nikdy nespí, je tato agentura přesně pro Tebe.

A když se s námi zaregistruješ, dokončíš online přihlášku do konce června a vyjedeš do USA do září 2019, získáš slevu 200 USD!!!

Takže jestli Tě lákají nové výzvy, máš kladný vztah k dětem, rád/a cestuješ a poznáváš nové kultury, je InterExchange tou správnou volbou!

Více informací o programu zde.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair USA - Hana Janaskova

Dobry den slecno Marcelko, chtela bych Vam jeste jednou podekovat za Vasi pomoc a podporu pri hledani nove rodiny (v lete) a taky bych Vam chtela rict ze se mam primo bajecneeeeee-jsem ted vice nez spokojena,takhle dobre se snad nema nikdo:-)

více