542 424 242
Domů / Speciální akce

Work and Travel USA 2018!

23.01.2018
WORK AND TRAVEL USA Už jste se rozhodli co budete dělat v létě? A jak Vám zní představa strávit toto léto trochu jinak? Co třeba v USA? Přihlaste se do programu Work and Travel USA a my už Vám pomůžeme se vším potřebným k vycestování!

Nechte si práci zajistit (tzv. Placement) přes nás a vyberte si z naší nabídky některého z letošních skvělých zaměstnavatelů!
Domluvíme Vám pohovor se zaměstnavatelem na tzv. osobních JOB FAIRECH, které budou probíhat v Praze 15.3.2018 a v Bratislavě 4.3.2018.
Velkou výhodou je, že na osobním job fairu se setkáte se zaměstnavatelem tváří v tvář a budete se tak moci na vše zeptat přímo něj. Mimo to se tam potkáte se svými novými parťáky na léto 2018!
Neváhejte, ty nejlepší pracovní pozice a místa se velmi rychle plní!
Mezi nejpopulárnější patří například Splish Splash Water park, který je situován na proslulém písečném Long Islandu, poblíž Hamptons. Do centra New Yorku je to jen hodina jízdy!

Skype JOB FAIRY se naopak konají v průběhu celé zimy na našich vybraných pobočkách.
Seznam zaměstnavatelů a data job fairů najdete také na našich stránkách v této sekci.

Pokud si raději vše zajišťujete sami, máme pro ty z Vás i druhou variantu.
Najděte si práci sami
(tzv. Independent) a domluvte si vše přímo se svým zaměstnavatelem. Nám potom jen přinesete pracovní smlouvu tzv. Job offer.
Pozor deadline je již 5.února.

Nenechávejte vše na poslední chvíli a zajistěte si to nejlepší místo už dnes.
Přijďte za námi na jednu z našich poboček a my Vám vše vysvětlíme.
Těšíme se na Vás!

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Working Holiday Kanada - David Ventruba

9. července jsem úspěšně odletěl do Vancouveru, cesta byla dlouhá (24 hodin jsem nespal), ale jinak všechno klaplo bez větších problémů.První týden byl nejhorší, bydlel jsem sice v centru města, ale kvalita ubytování byla horší (studentský hostel - 4 lidi na

více