542 424 242
Domů / Speciální akce

Work and Travel USA 2015 - Last minute pozice na léto

10.04.2015
Nepropásněte poslední možnost zajistit si job na léto 2015 v USA - nabídka se zmenšuje každým dnem. Sledujte naší aktuální nabídku v záložce Aktuální pozice.

V aktuálních pozicích máme nyní tyto pozice. Nabídka se však mění, proto s registrací neváhejte.

 
Hills Hospitality a Kampgrounds of America/Palmer Gulch Lodge Mt. Rushmore ve státě South Dakota, který je populární díky jednomu z nejnavštěvovanějších památek Mt. Rushmore (historický památník připomínající první prezidenty USA) a všudy přítomnými bizony.
 
Pozice ride and track attendent v NASCAR SpeedPark nacházejícího se v Sevierville na východě Tennesse. Nedaleko se nachází městečko Pigeon Forge, které je známé díky zábavním parkům. 

Ride operator, food attendent ve Story Land Theme Park ve státě New Hampshire v nádherných Bílých horách. Můžete se vydat na výlety do hor nebo si zaplavat a zarybařit v místních řekách a jezerech. Bílé hory se objevily v posledním díle seriálu Braking Bad.
 
Grizzly Creek Restaurant je americká restaurace v městečku Keystone, které se nachází v blízkosti památníku Mt. Rushmore a je tzv. bránou do státního parku Custer, kde žije mimo jiné jedno z nějvetších stát bizonů na světě.
 
Xanterra Grand Canyo - práce v jednom z nejznámějších národních parků v USA
 
Bobkat´s Old Fashion Ice Cream Pie Shop, Custer - město Custer leží přímo v státním parku Custer, nedaleko památníku Crazy Horse nebo Mt.Rushmore. V blízkosti je také nejvyšší hora Jižní Dakoty, která je nejvyšší horou mezi pohořím Rocky Mountains a Pyrenejským pohořím.


Více informací na stránkách programu
Work and Travel USA

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Anglie - Žaneta Malendová

Zdravím Vás do STUDENT AGENCY, děkuji za zprávu. Mám se skvěle! Rodina je moc milá, se vším mi pomáhají. První týden, který byl současně i prvním v lednu, byli všichni ještě doma, a vzali mě na pár výletů do okolních měst. Starám se o 4letá dvojčata - kluky, takže je

více