542 424 242
Domů / Speciální akce

WORK AND TRAVEL USA – osobní job fair v Praze už 11.2.2015

24.01.2015

Studenti VŠ A VOŠ pozor, NENECHTE SI UJÍT SKVĚLÉ LÉTO 2015! Už 11.2.2015 proběhne v Praze velký osobní Job Fair se 4 velkými americkými zaměstnavateli - Big Kahuna Water&Adventure Park, Lagoon, Bacara Resort&Spa a Mount Olympus. Velké množství pozic je již naplněných, proto neváhejte a zajistěte si včas pozici na léto 2015!

V rámci tohoto job fairu vám nabízíme vyjímečnou Valentýnskou slevu 30 USD. Pokud uhradíte programovou zálohu a přihlásíte se do pátku 6.2.2015 do 12:00.


Naše tipy:
 

Lagoon
Zábavní park Lagoon ležící ve městě Farmington ve státě Utah byl založen roku 1886. Najdete zde více jak 50 atrakcí. Zaměstnavatel svým zaměstnancům poskytuje ubytování, dopravu do práce, cafeterii, volný vstup do parku a připravuje také kulturní program.
Park leží 25 km od Salt Lake City, největšího města Utahu, v Salt Lake Valley v pohoří Wasatch. Můžete si tedy udělat výlet do hor, do města, k solnému jezeru nebo na sportoviště, kde se konaly zimní olympijské hry 2002. Můžete také zajít na nákupy, do klubu, muzea, galerie, zábavních parků, vodních parků nebo navštívit jednu z kulturních události, které se zde konají. Ve volných dnech se můžete podívat do Las Vegas a národních parků, které se nacházejí v Utahu a v okolních státech.
 
Big Kahuna
Zábavní a vodní park Big Kahuna se nachází v Destinu na Floridě. K dispozici jsou zde desítky atrakcí, bazénu a tobogánů. Zaměstnavatel nabízí slevu na jídlo, pořádá různé párty a každý týden a měsíc vyhlašuje nejlepšího zaměstnance, který obdrží cenu. Během pobytu se uskuteční „International night“, kde studenti prezentují svou krajinu a kulturu.
Emerald Coast, kde Big Kahuna leží, je jedna z nejvyhledávanějších turistických lokalit v USA díky bílým plážím, které jsou jedny z nejkrásnějších v USA a křištálově modré vodě Mexického zálivu. Volný čas tedy můžete využívat k plážovým a vodním aktivitám jako potápění, šnorchlování, výlety za delfíny nebo rybolov. V okolí se nachází mnoho restaurací, klubů, muzeí nebo golfových hřišť.
 
Více informací o programu naleznete na našich stránkách v sekci Work and Travel USA

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Work and Travel USA - Ivana Š.

Slečna Ivana nám posílá ohlas ze svého pobytu v rámci programu Work and Travel v USA společně s fotkou: "Zdravim vsetkych studentov ktori vahaju nad programom work and travel 2014. Minule leto som bola ucastnikom tohto programu a chcem Vas preto povzbudit k tomu

více