800 100 300
Domů / Speciální akce

Work and Travel USA - registrace na job fairy v plném proudu!

08.12.2016
Registrace na největší job fairy, kde si můžete vybrat svého amerického zaměstnavatele na léto 2017, je již otevřena!

I letos jsme pro vás připravili několik velkých osobních job fairů - tedy veletrhů práce s americkými zaměstnavateli. V Praze a Bratislavě tak můžete osobně potkat svého budoucího zaměstnavatele a zajistit si pracovní pozici na léto. První proběhne již 25. 2. 2017!

Zde můžete najít různé restaurace, kempy, resorty, hotely a zábavní parky v lokalitách jako je národní památník Mt. Rushmore, Velké jezera, Myrtle Beach, Bílé hory nebo stát Utah.

Stát South Dakota je populární díky jednomu z nejnavštěvovanějších Národních parků Mt. Rushmore (historický památník připomínající první prezidenty USA) a všudy přítomnými bizony. Máme zde zaměstnavatele Bobkat´s Old Fashion Ice Cream Pie Shop a Kampgrounds of America/Palmer Gulch Lodge Mt. Rushmore.

McDonalds´s a Myrtle Waves na Myrtle Beach se nachází v jedné z nejpopulárnějších prázdninových destinací v USA. Najdete zde překrásné pláže, bary, diskotéky, zábavní a vodní parky a spousty obchodů. Je zde také prostor pro různé sportovní vyžití jako potápění, šnorchlování, surfování atd.

NASCAR SpeedPark se nachází v Sevierville na východě Tennesse, kde je obklopený horami Great Smoky. Nedaleko se nachází městečko Pigeon Forge, které je známé pro své zábavní parky.

Story Land Theme Park se nachází ve státě New Hampshire a v nádherných Bílých horách, které jsou velmi poplární během zimy i léta. Můžete tedy se vydat na výlety do hor nebo si zaplavat a zarybařit v místních řekách a jezerech. Bílé hory se objevily v posledním díle seriálu Braking Bad.

Kapacita job fairu je omezena, proto doporučujeme provést registraci co nejdříve a nepropást tak možnost včasného zajištění umístění.
Brzké zajištění práce má řadu výhod. V prvé řadě získáte dokumenty potřebné k žádosti o vízum dříve než ostatní. Vízum tedy můžete získat již na konci zimy a poté si zakoupit letenky do USA za výhodné ceny. Váš pobyt budete mít vyřízený na začátku jara a můžete se v klidu připravit na vaše nezapomenutelné léto v USA!

Více informací o programu zde.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Home Assistant, Velká Británie

Dobrý den, zdravím Vás z Anglie. Je to tu báječný. S rodinou si rozumíme a vždycky se na všem dohodnem. Taky jsem se seznámila s jednou au-pair z Guilfordu, poznali jsme se ve vlaku.Mám všechno, co potřebuju a nic mi nechybí. S pozdravem nesmírně nadšená Taťána

více