800 100 300
Domů / Speciální akce

Work and Travel USA - registrace na job fairy v plném proudu!

24.02.2017
Vyberte si ze široké nabídky svého amerického zaměstnavatele na léto 2017. Osobní job fairy již brzy!

I letos jsme pro vás připravili několik velkých osobních job fairů - tedy veletrhů práce s americkými zaměstnavateli. V Praze a Bratislavě tak můžete osobně potkat svého budoucího zaměstnavatele a zajistit si pracovní pozici na léto. Tyto setkání proběhnou již 11. 3. v Bratislavě a pak 21. 3. v Praze.

Zde můžete najít různé restaurace, kempy, resorty, hotely a zábavní parky.

Práci si tak můžete zajistit napříkla u zaměstnavatele:

Cedar Point Amusement Park, Ohio
Zábavní park se nachází ve skvělé lokalitě, odkud můžete podnikat výlety například do Washingtonu DC, New Yorku, Virginia Beach nebo na Niagárské vodopády.
Zaměstnavetel poskytuje řádu výhod, slev a organizuje výlety do okolí i speciální aktivity pro zaměstnance.

Busch Gardens Williamsburg Water Country USA, Virginia


Morey´s Piers, New Jersey
Je rodinný zábavní podnik, který se nachází na promenádě ve státě New Jersey, s výhledem na Atlantický oceán a nádhernou pláž. Ve městě je co vidět a vše je  v docházkové vzdálenosti od ubytování a práce.

 

Dále máte možnost účastnit se našich skypových pohovorů se zaměstnavateli jako je:

Congress Hall Hotel, New Jersey
Nachází se v atraktivní lokalitě Cape May v New Jersey. Congres Hall Hotel je přímo v srdci historické Cape May. Hotel samotný má dlouhou historii a věříme že si jej zamilujete.

First and Anchor Bethany Beach, Delaware 
Bethany Beach je jedna z nejpopulárnějších dovolenkových destinací. U pláže se můžete přes celé léto zabavit sluněním, koupáním, zkoušením jízdy na kajaku, paddle boardu, ježdění na kole a mnoho dalšího.

Jackson Hole Mountain Resort, Wyoming
Je situován jižně od Yellowstonského národního parku. Místa jsou vhodná pro studenty, kteří rádi stráví léto v přírodě a ve volných dnech si pak mohou užít chození po horách, ježdění na kole, paragliding a mnoho dalších venkovních aktivit.

Russos Market

Kapacita job fairu je omezena, proto doporučujeme provést registraci co nejdříve a nepropást tak možnost včasného zajištění umístění.
Brzké zajištění práce má řadu výhod. V prvé řadě získáte dokumenty potřebné k žádosti o vízum dříve než ostatní. Vízum tedy můžete získat již na konci zimy a poté si zakoupit letenky do USA za výhodné ceny. Váš pobyt budete mít vyřízený na začátku jara a můžete se v klidu připravit na vaše nezapomenutelné léto v USA!

Více informací o programu zde.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Work and Travel USA - Kluci Janu

Zdravime do Student Agency:) Prejeme hezke leto a az budete mit chvilku casu, kouknete na nas blog www.klucijanu.com/USA :) At se dari, Kluci Janu

více