542 424 242
Domů / Speciální akce

Scholarship: 1-4 týdenní jazykový kurz ve Velké Británii pouze za 199 GBP!

12.08.2016
V období od 30. října 2017 do 3. března 2018 nabízí škola English 2000 speciální akci: 1- 4 týdny studia za registrační poplatek pouze 199 GBP! Učebny jsou moderně vybavené a cena zahrnuje také učební pomůcky.

Zajimavou architekturu, písečné pláže, přátelé z celého světa a "English all around" - to vše a ještě více najdete v Bournemouth ve škole English 2000, kde si od listopadu do února můžete zlepšit svou znalost anglického jazyka. Délku kurzu si zvolíte sami dle svých možností v rozmezí 1-4 týdny za jednotnou cenu 199 GBP! Anglicky budete hovořit i po vyučování, neboť ubytování poskytuje škola v hostitelských rodinách s dalšími studenty z různých zemí Evropy i světa.

Zažijte na vlastní kůži to, co vám české jazykové školy nabídnout nemohou, a jeďte s námi do samotné kolébky anglického jazyka! Více informací naleznete zde v záložce Scholarship.

Přečtěte si, co o své zkušenosti z kurzu v Bournemouth říká naše klientka Veronika:
 

"Škola mě nadchla úplně stejně jako celá akce. První týden bylo v naší skupině 8 lidí různých národností, což nás nutilo povídat si anglicky i když jsme nemuseli. Učitel Alan by si zasloužil metál za to jak dobře dělá svojí práci. Další náš vyučující byl Trevor, jeho hodiny byly také v pořádku. V nabídce zájezdů nabízených ve škole jsem si vybrala Oxford. Vše probíhalo přesně podle informací. Opět nemám na co si stěžovat. Dokonce jsem poznala, že i informace o anglickém počasí jsou trochu zkreslené. Byla trochu zima, ale pokaždé ji zmírnilo sluníčko. Jediné čeho mohu litovat je, že jsem svůj pobyt nenaplánovala delší. Určitě se na Vás v budoucnu opět obrátím."

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Stáž USA - Eva Trinerova

Na stazi se mi libi moc, je to vyborna zkusenost a pevne verim, ze se mi hodi k hledani práce v CR. Dokonce preymslim, ze bych si staz prodlouzila o dalsich 6 mesicu. Eva Trinerova

více