800 100 300
Domů / Speciální akce

Praxe v hotelech ve Velké Británii - v dubnu sleva 50 GBP

15.04.2015
Získejte praxi z hotelu ve Velké Británii. Nyní se slevou 50 GBP z programového poplatku při podání kompletní přihlášky do programu do konce dubna 2015. Díky programu Práce v hotelnictví máte možnost získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, poznat britskou kulturu a zlepšit se v anglickém jazyce.

Získejte pracovní zkušenosti, zdokonalte se v angličtině, cestujte a zážitkujte. Nepropásněte šanci získat praxi na mezinárodní úrovni, zdokonalit se v anglickém jazyce a poznat Velkou Británii. A to jsou jen některé z výhod zahraničního pracovního pobytu.

V rámci našeho pracovního programu "Praxe v hotelnictví ve Velké Británii" vám zajistíme komplexní servis - pomůžeme vám s dopravou, adekvátním pojištěním, připravíme vás na pobyt samotný. A po celou dobu pobytu v zahraničí Vám bude k dispozici naše partnerská agentura. K nejčastějším pozicím patří pozice číšníka/servírky, pokojské, barmana/barmanky, general assistant, recepční apod.

Speciální nabídka pro kuchaře. Jste vyučen/a v oboru či jste získali praxi? Přihlaste se nyní do programu Kuchaři Velká Británie - cena programu je jen 100 GBP!. Více informací o programu naleznete zde.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au pair Irsko - Eva Bartošová

Zdravím do Student Agency! Po delší době, co jsem v Irsku na aupair pobytu, jsem se rozhodla s Vámi podělit o svou zkušenost. Bydlím v malé vesničce Whitegate poblíž jezera Lough Derg, kde se dají podnikat krásné procházky. Na starost mám teď už ročního Thomase a téměř

více