800 100 300
Domů / Speciální akce

Farmy Irsko, Norsko a Island

01.04.2018
Praxe v zemědělství, poznávání jedinečné přírody a jiné kultury, nové zkušenosti a mnohem více získáte účastí v programu na farmách. Délka pobytu již od 2 měsíců!

Pobyt v Norsku je ideální nejen pro ty, kdo studují zemědělskou školu či příbuzné obory, ale i pro zájemce se zkušeností v zemědělství z domova, letních brigád apod. Pobyt ocenili také účastníci, kteří hledali změnu z každodenního stereotypu kancelářské práce či ti, které lákalo poznání norských fjordů, jezer a dalších norských specialit. Více informací naleznete zde

Program Farmy Irsko je určen studentům středních a vysokých škol se zaměřením na oblast zemědělství, lesnictví, veterinárních škol atp., kteří potřebují či chtějí získat zahraniční praxi ve svém oboru. Po celou dobu pobytu poskytuje rodina ubytování a stravu zdarma. Po ukončení programu můžete získat potvrzení o praxi. Více informací naleznete zde.

Dívkám, které také chtějí zblízka poznat život v Irsku a na farmě, mají rády děti a chtějí se o ně starat, doporučujeme program Agrihome. Pokud máte zkušenosti s koňmi, najdeme vám umístění na farmě, která chová koně a svůj au pair pobyt si můžete spojit s prací s koňmi. Více informací naleznete zde.

Jedinečnou přírodu nabízí také Island, kde nově také nabízíme možnosti umístění na farmách. Více informací naleznete zde.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

CAMP USA - Lenka H.

Dobrý deň, Leto bolo výborné, skvelá skúsenosť. Kemp bol úplne perfektný, nevymenila by som za žiaden iný :-) takže celkovo som velmi spokojná. Ďakujem za spoluprácu a pomoc v začiatkoch :-) Verím, že sa máte skvele a dúfam, že ešte budeme mať príležitosť stretnúť sa

více