542 424 242
Domů / Speciální akce

Vyhrajte výlet do New Yorku zdarma!

09.03.2017
Ve spolupráci s americkým sponzorem AuPairCare vám přinášíme skvělou akci! V březnu, dubnu a květnu můžete získat výlet v rámci programu Au pair USA do New Yorku zdarma!

Soutěže se můžete zúčastnit pokud se registrujete, splníte podmínky programu Au pair USA, kompletně vyplníte online přihlášku, dodáte včechny potřebné dokumenty a uhradíte registrační poplatek! Soutěž probíhá v měsíci březnu, dubnu a květnu. Každý měsíc vylosujeme tři výherce a ti získají poukaz na výlet do New Yorku!

Pobyt zahájíte několikadenním školením, na kterém se seznámíte s životem a kulturou v USA. Dozvíte se, jak jednat v krizových situacích a poznáte další au pair. Školení je zdarma a probíhá v hotelu DoubleTree v New Jersey s nádherným výhledem na Manhattan a součástí je výlet do New Yorku, který můžete získat celý zdarma. 

Na au-pair academy bolo velmi super, vsetko na profesionalnej urovni.“ (Katarina P.)

New York je jedno z nejnavštěvovanějších měst světa, které nikdy nespí. Najdete zde známá místa jako sochu Svobody, Empire State Building, One Freedom Tower, Broadway, Times Square, Central Park a mnoho dalších. A samozřejmě k New Yorku neodmyslitelně patří nákupy ve velkých nákupních centrech nebo na 5th Avenue.

Více informací o programu najdete zde . Nyní je ideální čas se přihlásit a zajistit si báječný rok v americkém stylu!

Podmínky soutěže najdete zde.

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair USA - Katka

Zdravim cely kolektiv Student Agency. Presiel dalsi mesiac co som v USA, tak sa znova ozyvam ako sa mi dari. Este len pred nedavnom som sem cestovala a uz prave zacal treti mesiac, co som tu. Waw :-) Uz som si uplne zvykla, na vsetko... je tu uzasne velmi sa mi tu paci.

více