800 100 300
Domů / Speciální akce

Vyhrajte výlet do New Yorku zdarma!

09.03.2017
Ve spolupráci s americkým sponzorem AuPairCare vám přinášíme skvělou akci! V březnu, dubnu a květnu můžete získat výlet v rámci programu Au pair USA do New Yorku zdarma!

Soutěže se můžete zúčastnit pokud se registrujete, splníte podmínky programu Au pair USA, kompletně vyplníte online přihlášku, dodáte včechny potřebné dokumenty a uhradíte registrační poplatek! Soutěž probíhá v měsíci březnu, dubnu a květnu. Každý měsíc vylosujeme tři výherce a ti získají poukaz na výlet do New Yorku!

Pobyt zahájíte několikadenním školením, na kterém se seznámíte s životem a kulturou v USA. Dozvíte se, jak jednat v krizových situacích a poznáte další au pair. Školení je zdarma a probíhá v hotelu DoubleTree v New Jersey s nádherným výhledem na Manhattan a součástí je výlet do New Yorku, který můžete získat celý zdarma. 

Na au-pair academy bolo velmi super, vsetko na profesionalnej urovni.“ (Katarina P.)

New York je jedno z nejnavštěvovanějších měst světa, které nikdy nespí. Najdete zde známá místa jako sochu Svobody, Empire State Building, One Freedom Tower, Broadway, Times Square, Central Park a mnoho dalších. A samozřejmě k New Yorku neodmyslitelně patří nákupy ve velkých nákupních centrech nebo na 5th Avenue.

Více informací o programu najdete zde . Nyní je ideální čas se přihlásit a zajistit si báječný rok v americkém stylu!

Podmínky soutěže najdete zde.

 

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Studijně - pracovní pobyt- Tomáš D.

Dobrý den Student Agency, první den jsme psali rozřazovací test a já se dostal do skupiny A2b. Po dvou dnech jsem se nechal přeřadit do nižší třídy, tedy do A2, ve které jsem zůstal po zbytek kurzu. Ve třídě nás bylo asi cca15, převážně tedy Francouzi. Ptal

více