800 100 300
Domů / Speciální akce

Vyhrajte výlet do New Yorku zdarma!

09.03.2017
Ve spolupráci s americkým sponzorem AuPairCare vám přinášíme skvělou akci! V březnu, dubnu a květnu můžete získat výlet v rámci programu Au pair USA do New Yorku zdarma!

Soutěže se můžete zúčastnit pokud se registrujete, splníte podmínky programu Au pair USA, kompletně vyplníte online přihlášku, dodáte včechny potřebné dokumenty a uhradíte registrační poplatek! Soutěž probíhá v měsíci březnu, dubnu a květnu. Každý měsíc vylosujeme tři výherce a ti získají poukaz na výlet do New Yorku!

Pobyt zahájíte několikadenním školením, na kterém se seznámíte s životem a kulturou v USA. Dozvíte se, jak jednat v krizových situacích a poznáte další au pair. Školení je zdarma a probíhá v hotelu DoubleTree v New Jersey s nádherným výhledem na Manhattan a součástí je výlet do New Yorku, který můžete získat celý zdarma. 

Na au-pair academy bolo velmi super, vsetko na profesionalnej urovni.“ (Katarina P.)

New York je jedno z nejnavštěvovanějších měst světa, které nikdy nespí. Najdete zde známá místa jako sochu Svobody, Empire State Building, One Freedom Tower, Broadway, Times Square, Central Park a mnoho dalších. A samozřejmě k New Yorku neodmyslitelně patří nákupy ve velkých nákupních centrech nebo na 5th Avenue.

Více informací o programu najdete zde . Nyní je ideální čas se přihlásit a zajistit si báječný rok v americkém stylu!

Podmínky soutěže najdete zde.

 

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au Pair Španělsko - Kateřina Koubská

Hezký den, děkuji za pozdrav a omlouvám se za zpoždění. Můj pobyt probíhá moc dobře. Je to má první cesta a doteď jsem si nedokázala představit, kolik práce je v rodině se třemi dětmi a jak těžké to někdy může být. I přesto jsem však spokojená a přemýšlím o další

více