542 424 242
Domů / Speciální akce

Au pair Německo a Rakousko

12.08.2013
Zdokonalte se v němčině jako au pair. Máte zájem se zdokonalit v němčině a přitom nemáte dostatek prostředků na jazykové kurzy? Pojeďte jako au pair do Německa či Rakouska.

Jako au pair pečujete o děti hostitelské rodiny a pomáháte s domácími pracemi, za oplátku dostáváte kapesné a ubytování a stravu zdarma.

NOVINKA: Hostitelské rodiny v Německu nově přispívají na jazykový kurz 50 EUE měsíčně! Po ukončení pobytu vám rodina navíc přispěje na dopravu 70-140 Eur. Více informací o au pair pobytu v Německu naleznete zde.

V Rakousku poskytují hostitelské rodiny au pair nejvyšší kapesné v Evropě - měsíčně 512 EUR. Další výhodou jsou až 4 týdny placeného volna a většina rodin také přispívá na jazykový kurz. Více informací o au pair pobytu v Rakousku naleznete zde.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Práce v cestovním ruchu a farmách, Island - Marie Kučerková

Vážená paní Dieslová a celý týme STUDENTAGENCY, je to už měsíc, kdy jsem se v pořádku vrátila z kouzelně pohádkového Islandu. I když se teď mé nohy pohybují po české půdě, srdcem a myslí jsem ještě na severu. Moc bych Vám chtěla poděkovat za program work and travel, díky

více