542 424 242
Domů / Speciální akce

Proč se stát au pair v USA?

02.05.2017
Au pair program v USA je jedinečná možnost, jak strávit nezapomenutelný rok plný nevšedních zážitků v jedné z nejlákavějších zemí světa. Nabízí mnoho výhod - například ubytování a stravu v hostitelské rodině po celou dobu zdarma, zpáteční letenku zdarma, dva týdny placené dovolené, měsíc na cestování po USA a mnohé další!

„V USA jsem již téměř měsíc, a musím říct, že zatím si každý den užívám naplno!!“ (Petra V.)   


V USA spolupracujeme se dvěma agenturami (AuPairCare a InterExchange), které mají v oblasti au pair programů velké zkušenosti a řadí se mezi přední au pair agentury v USA.

Je to zkušenost k nezaplacení a pokud někdo neví, co se svým životem v ČR a má rád výzvy a USA, můžu program jen doporučit.“ (Hanka)      

Program nabízí řadu výhod jako několikadenní školení zdarma, ubytování a stravu hrazenou hostitelskou rodinou, kapesné 195,75 USD/týden, 1,5 dne volna/týden, dvoutýdenní placenou dovolenou, příspěvek na studium až 500 USD, podporu místního kordinátora, zpáteční letenku zdarma a 30 dnů na cestování po USA. V ceně programu máte zajištěné zdravotní a úrazové pojištění.

Úžasné, skvělé, dokonalé...a ano je to naprosto něco nepopsatelného!!!“ (Nikola K.)
 
Hlavní výhodou programu Au Pair USA je, že se stanete členem americké rodiny a budete moci zažít americkou kulturu na vlastní kůži. V rodiném kruhu prožijete americké svátky jako Halloween, Den díkuvzdání, Den nezávislosti nebo Vánoce.

Trávím s rodinou hodně času, hrozně jsem se bála toho, jak přežiju Vánoce, ale každý den jsme měli nějaký program a trávili ho v rodinném kruhu a bylo to naprosto úžasné a díky nim jsem překonala ten stesk po domově, který je o Vánocích větší, než obvykle.“ (Hanka)

Pobyt zahájíte několikadenním školením, na kterém se seznámíte s životem a kulturou v USA, dovíte se, jak jednat v krizových situacích a poznáte další au pair. Školení je zdarma a probíhá v srdci New Yorku (agentura InterExchange) nebo v hotelu Hilton v New Jersey (agentura AuPairCare) s nádherným výhledem na Manhattan a součástí je výlet a nákupy v New Yorku.

Na au-pair academy bolo velmi super, vsetko na profesionalnej urovni.“ (Katarina P.)

U hostitelské rodiny máte zajištěný svůj vlastní pokoj a stravu. Každý týden dostanete kapesné 195,75 USD a 1,5 dne volna. Během roku máte nárok na dvoutýdenní placenou dovolenou, kterou můžete využít k návštěvě České republiky, cestování po USA nebo okolních státech jako Kanada, Mexiko, Bahamy atd. Během pobytu budete studovat na místních univerzitách, kde si můžete vybrat kurzy historie, angličtiny, filmu, výtvarná umění atd. Na tento kurz dostanere od rodiny příspěvek až 500 USD.

Mám tu svůj pokojík s koupelnou i své vlastní autíčko. Opravdu se tu cítím jako doma.“ (Verča)

Po celou dobu pobytu máte podporu naší i partnerské agentury a místní koordinátorky, která dělá pravidelné „meetingy“ pro au pair v okolí.
 

Už jsme měli sraz i s ostatními aupair z okolí s naší koordinátorkou z AuPairCare, která nás pozvala na Nachos a pak i čokoládový dort. Všechno klape tak jak má.“ (Verča)


Budete mít možnost procestovat nejznámější místa USA jako Las Vegas, Grand Canyon, Los Angeles, San Francisco, Washington DC, Miami během volných dnů a 30 dnů po úspěšném ukončení programu.

Taky jsme byli týden v Ocean City v New Jersey u moře, kde jsem si splnila svůj sen a surfovala jsem na vlnách.“ (Světlana)

Pokud máte zkušenosti s péčí o děti, chcete zažít něco nového a poznat novou krajinu a kulturu, tak neváhejte a vydejte se s námi jako au pair do USA! Přijďte se registrovat na jednu z naších poboček a splňte si svůj americký sen. Podrobné informace o programu naleznete zde.       

Důležité je začít!

Od prvního dne je to neuvěřitelná zkušenost, za kterou vděčím právě Vám, nejde jen o zdokonalení jazyka, ale je neuvěřitelně báječné poznávat jinou kulturu tímto způsobem. Z celého srdce děkuji a vzkazuji všem doposud nerozhodnutým JUST DO IT!“ (Nikola)

                                                                                                                                                                                                                                           

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Camp USA - Iveta C.

Dobry den pani Havlickova, posilam fotografii se slecnou Adelou Kopeckou, ktera je take ucastnici programu camp 2014. Zdravim Vas do Student agency, jiz mesic jsem v americkem campu Trail Blazers ve state New Jersey. Pracuji zde v kuchyni. Pripravujeme jidlo pro vsechny

více