800 100 300
Domů / Speciální akce

Speciální akce

Máme pro Tebe skvělé zprávy! Od 1.1.2018 budeš mít jako Au Pair ve Velké Británii zajímavé benefity, které jednoduše stojí za to! Jako Au pair budeš mít nyní možnost poznat krásy této kulturní země a zároveň si vyřešit angličtinu jednou pro vždy!
V období od 30. října 2017 do 3. března 2018 nabízí škola English 2000 speciální akci: 1- 4 týdny studia za registrační poplatek pouze 199 GBP! Učebny jsou moderně vybavené a cena zahrnuje také učební pomůcky.
Láká vás jih Evropy, ale ovládáte jen základy španělštiny? Není třeba si zoufat, protože nyní se můžete se STUDENT AGENCY přihlásit na au pair program jen s angličtinou! Španělsky se naučíte od rodilých mluvčí.
Přemýšlíte jak vyřešit angličtinu jednou pro vždy? Pojďme se podívat na to, proč je AU PAIR program tou nejlepší volbou!
Dělá nám velkou radost, že jste s námi na toto léto odjeli za prací do zahraničí. Moc nás to těší a nejraději bychom byli někde ve světě s vámi, proto jsme pro vás uspořádali soutěž!
WORK AND TRAVEL USA Už jste se rozhodli co budete dělat v létě? A jak Vám zní představa strávit toto léto trochu jinak? Co třeba v USA? Přihlaste se do programu Work and Travel USA a my už Vám pomůžeme se vším potřebným k vycestování!
Ve spolupráci s americkým sponzorem AuPairCare vám přinášíme skvělou akci! V březnu, dubnu a květnu můžete získat výlet v rámci programu Au pair USA do New Yorku zdarma!
Pečujte o děti v zahraničí a poznejte Evropu jako au pair. Přihlaste se do au pair programu, naučte se cizí jazyk a procestujte svět. Nabízíme široký výběr zemí a perfektní servis.
Registrace do letních pracovních a au pair pobytů začala již 2.1.2017, neváhejte, kapacita je omezená.
Au pair program v USA je jedinečná možnost, jak strávit nezapomenutelný rok plný nevšedních zážitků v jedné z nejlákavějších zemí světa. Nabízí mnoho výhod - například ubytování a stravu v hostitelské rodině po celou dobu zdarma, zpáteční letenku zdarma, dva týdny placené dovolené, měsíc na cestování po USA a mnohé další!
Poslední job fair této sezóny!
Na letošní léto jsme otevřeli nové možnosti, jak strávit letní prázdniny ve Velké Británii! Vycestujte s námi na kulturně výměnný program, při kterém budete pracovat v rekreačních střediscích pro děti a ve volných chvílích budete moci využívat všechny atrakce, které areál nabízí a to zdarma. V rámci programu máte navíc zajištěno ubytování a stravu zdarma.
Mezinárodní vzdělávací veletrh LINGUA SHOW 2017 představí rozmanité jazyky a kultury, vzdělávací a rekvalifikační projekty, mezinárodní jazykové výměnné programy, zahraniční pracovní příležitosti, nové trendy v celoživotním vzdělávání dospělých a firemního managementu. Přijďte nás navštívit k našemu stánku!
Registrace do letního programu Work and Travel USA byla otevřena! Nepropásněte příležitost zažít jedinečné léto v Americe. Už jen do 15. 12. 2016 platí zvýhodněná cena programu!
Přemýšlíte, jak strávíte léto 2017? Nyní je ideální čas zvážit možnost pracovat v létě v jednom z amerických kempů! DO 15. 12. 2016 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!
Využijte naší speciální srpnové akce: na všechny au pair pobyty rozdáváme při registraci v srpnu slevu 1000 Kč*. Naše nabídka au pair pobytů je široká. Vydejte se třeba za sluníčkem do Itálie nebo Španělska, krásnou přírodou Norska nebo Islandu, bohatou historií Velké Británie a Francie nebo objevte odlišnou kulturu zaoceánského USA.
Jen se STUDENT AGENCY se můžete stát au pair na Islandu.
Jak prožít letošní léto? Kombinací prací, zábavy a učením angličtiny? Tohle vše vám můžeme zajistit.
Registrace na poslední skypové job fairy této sezóny! Ještě není pozdě zajistit si práci na léto 2016. Nabídka je již kapacitně omezená, ale pořád je z čeho vybírat! Práce, cestování, zábava - o tom všem program Work and Travel USA je. Získáte zkušenosti, zážitky, kamarády, poznáte své hranice a možnosti.
Přemýšlíte, co budete dělat v létě? Co takhle zdokonalit se v angličtině, poznat Velkou Británii, získat pracovní praxi, poznat nové lidi? Zní vám to lépe, než zůstat v pohodlí domova? Pokud ano, nabízíme Vám náš nový pracovní program Letiště ve Velké Británii.
Na podzim 2015 za vámi přijiždíme s jedinečnou akcí. Během několika zastávek, při kterých navštívíme řadu vysokých a vyšších odborných škol, budete mít možnost si s námi zasoutěžit o zajímavé ceny, poslechnout si cestovatelskou přednášku o USA bývalého účastníka programu Work and Travel a navštívit náš stánek přímo v prostorách vaší školy a zeptat se odborníků i bývalých účastníků programu na vše, co vás zajímá.
Připravili jsme pro vás novinku: au pair pobyt ve Švýcarsku. Je otevřen pro dívky i chlapce, kteří mají zkušenosti s péčí o děti a zájem o práci s nimi.
Prožijte léto ve velkém stylu mezi legendami POPU a ROCKU! Zajistěte si 19.1. 2016 na pražském job fairu práci na léto 2016 u světoznámého zaměstnavatele Hard Rock Café! Kapacita je omezena. Přihlašovat se můžete do 15.1.
Zaregistrujte se u nás do 28.2.2018 jako plavčík v USA a získejte slevu 100 USD! Můžete také získat slevu dalších 25 USD. V případě, že budete cestovat s kamarádem, kterého nám doporučíte.
Nedostali jste se na vysokou školu nebo si chcete od učení odpočinout, cestovat a zažít dobrodružství? Máme pro vás velký výběr zahraničních pobytů a v červenci jsme pro vás také připravili slevu 500 Kč na všechny naše au pair programy v Evropě!
Máte kupu zážitků z au pair pobytu?
Chcete vyhrát super dárky?

Teď máte jedinečnou možnost natočit video z vašeho pobytu
a vyhrát praktické dárky.
Získejte praxi z hotelu ve Velké Británii. Nyní se slevou 50 GBP z programového poplatku při podání kompletní přihlášky do programu do konce dubna 2015. Díky programu Práce v hotelnictví máte možnost získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, poznat britskou kulturu a zlepšit se v anglickém jazyce.
Nepropásněte poslední možnost zajistit si job na léto 2015 v USA - nabídka se zmenšuje každým dnem. Sledujte naší aktuální nabídku v záložce Aktuální pozice.
Využijte v únoru slevu 3000 Kč na au pair pobyt na irské farmě. Zažijete irskou kulturu a přátelskost, poznáte místní tradice a zlepšíte se v angličtině díky denní komunikaci s hostitelskou rodinou. Ubytování a stravu budete mít po celou dobu pobytu zdarma.
Vážení studenti VŠ a VOŠ, na listopad a prosinec 2014 jsme pro vás připravili přednášky na téma Work and Travel USA 2015 na všech pobočkách STUDENT AGENCY v České a Slovenské republice. Přijďte se dozvědět více o možnosti, jak strávit báječné léto 2015 ve Spojených státech amerických.
Získejte praxi v oboru gastronomie. Staňte se kuchařem ve Velké Británii. Právě teď získáte slevu 100 GBP z programového poplatku. Akce trvá do konce září. Nepropásněte šanci získat praxi na mezinárodní úrovni, zdokonalit se v anglickém jazyce a poznat Velkou Británii.
Připravili jsme pro vás přednášku o au pair programu v USA. Dozvíte se, jak program probíhá, jaké jsou zkušenosti našich klientů, jakprobíhá registrace a mnohé další!
Praxe v zemědělství, poznávání jedinečné přírody a jiné kultury, nové zkušenosti a mnohem více získáte účastí v programu na farmách. Délka pobytu již od 2 měsíců!
Zdokonalte se v němčině jako au pair. Máte zájem se zdokonalit v němčině a přitom nemáte dostatek prostředků na jazykové kurzy? Pojeďte jako au pair do Německa či Rakouska.
Chcete si zdokonalit němčinu a získat praxi z oblasti hotelnictví, gastronomie a služeb? Pak je pro vás pracovní program "Work Experience Rakousko" ideálním řešením. Právě teď se můžete hlásit do programu s odjezdem v listopadu.
V rámci nového programu Work and Discover máte možnost pracovat a žít na ostrově Island po dobu 2 - 12 měsíců bez předchozích pracovních zkušeností! Vycestujte s námi na Island a prožijte několik měsíců na tomto výjimečném ostrově. Umístění Vám zajistíme na farmách nebo v cestovním ruchu.
PLAVČÍK USA Zachraň svoje léto Už jste přemýšleli co budete dělat v létě? Co třeba zkusit práci plavčíka v USA? Je to skvělá příležitost jak strávit léto u vody. Bazény jsou převážně na východním pobřeží USA, ve státech Virginia, Maryland, Washington DC, Massachusetts či New York.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Práce v cestovním ruchu a na farmách, Island - Lucie Kovaříková

Dobrý den, nejprve bych ráda poděkovala STUDENT AGENCY za zprostředkování pracovního pobytu na Islandu. A to zejména Bc. Pavlíně Elstnerové z pobočky v Praze za vstřícné jednání a ochotu při domlouvání.

více