800 100 300
Domů / Speciální akce

Speciální akce

Registrace do letních pracovních a au pair pobytů začala již 2.1.2017, neváhejte, kapacita je omezená.
Registrace na největší job fairy, kde si můžete vybrat svého amerického zaměstnavatele na léto 2017, je již otevřena!
V období od 30. října 2016 do 25. února 2017 nabízí škola English 2000 speciální akci: 1- 4 týdny studia za registrační poplatek pouze 199 GBP! Učebny jsou moderně vybavené a cena zahrnuje také učební pomůcky.
Registrace do letního programu Work and Travel USA byla otevřena! Nepropásněte příležitost zažít jedinečné léto v Americe. Už jen do 15. 12. 2016 platí zvýhodněná cena programu!
Přemýšlíte, jak strávíte léto 2017? Nyní je ideální čas zvážit možnost pracovat v létě v jednom z amerických kempů! DO 15. 12. 2016 ZA ZVÝHODNĚNOU CENU!
Au pair program v USA je jedinečná možnost, jak strávit nezapomenutelný rok plný nevšedních zážitků v jedné z nejlákavějších zemí světa. Nabízí mnoho výhod - například ubytování a stravu v hostitelské rodině po celou dobu zdarma, zpáteční letenku zdarma, dva týdny placené dovolené, měsíc na cestování po USA a mnohé další!
Nedostali jste se na vysokou školu nebo si chcete od učení odpočinout, cestovat a zažít dobrodružství? Máme pro vás velký výběr zahraničních pobytů a v říjnu jsme pro vás navíc připravili dárek v podobě anglické knížky při registraci do programu Au pair Velká Británie nebo USA! Pečujte o děti, naučte se anglicky a poznejte svět jako au pair.
Využijte naší speciální srpnové akce: na všechny au pair pobyty rozdáváme při registraci v srpnu slevu 1000 Kč*. Naše nabídka au pair pobytů je široká. Vydejte se třeba za sluníčkem do Itálie nebo Španělska, krásnou přírodou Norska nebo Islandu, bohatou historií Velké Británie a Francie nebo objevte odlišnou kulturu zaoceánského USA.
Jen se STUDENT AGENCY se můžete stát au pair na Islandu.
Jak prožít letošní léto? Kombinací prací, zábavy a učením angličtiny? Tohle vše vám můžeme zajistit.
Pečujte o děti v zahraničí a poznejte svět jako au pair. Přihlaste se do au pair programu, naučte se cizí jazyk a procestujte svět. Nabízíme široký výběr zemí a perfektní servis. V dubnu navíc můžete získat super dárek - SELFIE TYČ*. Budete tak moci zdokumentovat vaše cestovatelské zážitky. Akce platí pouze do vyčerpání zásob, proto neváhejte a registrujte se ihned.
Registrace na poslední skypové job fairy této sezóny! Ještě není pozdě zajistit si práci na léto 2016. Nabídka je již kapacitně omezená, ale pořád je z čeho vybírat! Práce, cestování, zábava - o tom všem program Work and Travel USA je. Získáte zkušenosti, zážitky, kamarády, poznáte své hranice a možnosti.
Přemýšlíte, co budete dělat v létě? Co takhle zdokonalit se v angličtině, poznat Velkou Británii, získat pracovní praxi, poznat nové lidi? Zní vám to lépe, než zůstat v pohodlí domova? Pokud ano, nabízíme Vám náš nový pracovní program Letiště ve Velké Británii.
Změřte si své znalosti a buďte úspěšní!

Veletrh LINGUA SHOW 2016 a JOBS EXPO 2016

Přijďte se podívat k našemu stánku!
Na podzim 2015 za vámi přijiždíme s jedinečnou akcí. Během několika zastávek, při kterých navštívíme řadu vysokých a vyšších odborných škol, budete mít možnost si s námi zasoutěžit o zajímavé ceny, poslechnout si cestovatelskou přednášku o USA bývalého účastníka programu Work and Travel a navštívit náš stánek přímo v prostorách vaší školy a zeptat se odborníků i bývalých účastníků programu na vše, co vás zajímá.
Připravili jsme pro vás novinku: au pair pobyt ve Švýcarsku. Je otevřen pro dívky i chlapce, kteří mají zkušenosti s péčí o děti a zájem o práci s nimi.
Prožijte léto ve velkém stylu mezi legendami POPU a ROCKU! Zajistěte si 19.1. 2016 na pražském job fairu práci na léto 2016 u světoznámého zaměstnavatele Hard Rock Café! Kapacita je omezena. Přihlašovat se můžete do 15.1.
Každý, kdo si u nás zakoupí pracovní pobyt
v měsíci říjnu, získá zajímavý dárek!

100 eKNIH ZDARMA!

Vyberte si z naší široké nabídky produktů!
Láká vás jih Evropy i nyní na podzim, ale ovládáte jen základy španělštiny? Není třeba si zoufat, protože nyní se můžete se STUDENT AGENCY přihlásit na au pair program jen s angličtinou! Španělsky se naučíte od rodilých mluvčí.
Nedostali jste se na vysokou školu nebo si chcete od učení odpočinout, cestovat a zažít dobrodružství? Máme pro vás velký výběr zahraničních pobytů a v červenci jsme pro vás také připravili slevu 500 Kč na všechny naše au pair programy v Evropě!
Máte kupu zážitků z au pair pobytu?
Chcete vyhrát super dárky?

Teď máte jedinečnou možnost natočit video z vašeho pobytu
a vyhrát praktické dárky.
Získejte praxi z hotelu ve Velké Británii. Nyní se slevou 50 GBP z programového poplatku při podání kompletní přihlášky do programu do konce dubna 2015. Díky programu Práce v hotelnictví máte možnost získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, poznat britskou kulturu a zlepšit se v anglickém jazyce.
Nepropásněte poslední možnost zajistit si job na léto 2015 v USA - nabídka se zmenšuje každým dnem. Sledujte naší aktuální nabídku v záložce Aktuální pozice.
Využijte v únoru slevu 3000 Kč na au pair pobyt na irské farmě. Zažijete irskou kulturu a přátelskost, poznáte místní tradice a zlepšíte se v angličtině díky denní komunikaci s hostitelskou rodinou. Ubytování a stravu budete mít po celou dobu pobytu zdarma.
Vážení studenti VŠ a VOŠ, na listopad a prosinec 2014 jsme pro vás připravili přednášky na téma Work and Travel USA 2015 na všech pobočkách STUDENT AGENCY v České a Slovenské republice. Přijďte se dozvědět více o možnosti, jak strávit báječné léto 2015 ve Spojených státech amerických.
Získejte praxi v oboru gastronomie. Staňte se kuchařem ve Velké Británii. Právě teď získáte slevu 100 GBP z programového poplatku. Akce trvá do konce září. Nepropásněte šanci získat praxi na mezinárodní úrovni, zdokonalit se v anglickém jazyce a poznat Velkou Británii.
Připravili jsme pro vás přednášku o au pair programu v USA. Dozvíte se, jak program probíhá, jaké jsou zkušenosti našich klientů, jakprobíhá registrace a mnohé další!
Praxe v zemědělství, poznávání jedinečné přírody a jiné kultury, nové zkušenosti a mnohem více získáte účastí v programu na farmách. Délka pobytu již od 2 měsíců!
Zdokonalte se v němčině jako au pair. Máte zájem se zdokonalit v němčině a přitom nemáte dostatek prostředků na jazykové kurzy? Pojeďte jako au pair do Německa či Rakouska.
Chcete si zdokonalit němčinu a získat praxi z oblasti hotelnictví, gastronomie a služeb? Pak je pro vás pracovní program "Work Experience Rakousko" ideálním řešením. Právě teď se můžete hlásit do programu s odjezdem v listopadu.
V rámci nového programu Work and Discover máte možnost pracovat a žít na ostrově Island po dobu 2 - 12 měsíců bez předchozích pracovních zkušeností! Vycestujte s námi na Island a prožijte několik měsíců na tomto výjimečném ostrově. Umístění Vám zajistíme na farmách nebo v cestovním ruchu.

Společnost STUDENT AGENCY k.s. vyhlašuje


SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ WORK & TRAVEL PŘÍBĚH NEBO VIDEO

Podělte se o své zážitky z pracovního programu v USA!
Poznejte svět jako au pair! Přihlaste se do au pair programu, naučte se cizí jazyk a procestujte svět. Nabízíme široký výběr zemí a perfektní servis.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au pair Rakousko - Aneta Slavíčková

Hezký den, děkuji za zprávu, na au-pair pobytu v Rakousku jsem již 14 dní a zatím si nemůžu stěžovat.

více