542 424 242
Domů / Speciální akce

Speciální akce

Nevíš co dál po škole? Chceš poznat svět?

Vydej se s námi za zážitky!
Program FARMY IRSKO je skvělou volbou pro středoškoláky i vysokoškoláky, jako praxe ke studiu ( i pro dálkové studenty). Láká tě strávit léto nebo třeba jen měsíc o prázdninách v okouzlující zelené přírodě a třeba i u moře? Zároveň si zlepšit angličtinu, jako bonus získat praxi do školy a ještě přijet domů s novými zážitky?
Program AU PAIR je jako stvořený pro všechny mladé dámy i chlapce. Tedy pokud rád trávíš čas s dětmi, máš už nějaké zkušenosti s hlídáním a dokážeš si představit svůj rok s novou hostitelskou rodinou:) Pohý rok stačí k tomu, aby se ti zlepšila znalost jazyka k nepoznání! Hostitelská rodina ti na začátku se vším pomůže a vysvětlí a s dětmi si na sebe také rychle zvyknete. Jako au pair máš také zajištěno ubytování a stravu v rodině naprosto zdarma.
Láká tě poznat Velkou Británii a všechny její krásy? Její historii, místní lidi a nová místa? K tomu se naučit perfektně anglicky a mít zázemí u hostitelské rodiny?
Letos máš jedinečnou možnost strávit léto u moře, v jednom z luxusních hotelů na Kypru! V hotelu budeš mít zajištěné ubytování a stravu zdarma, nemusíš se tedy téměř o nic starat!:)
Léto už se blíží a ještě přemýšlíte jak bude vypadat právě to Vaše? Co takhle spojit cestování po Evropě a práci dohromady? Oboje totiž k létu jednoznačně patří!:)
Školu už máš čerstvě za sebou nebo si jen potřebuješ dát pauzu od pracovního kolotoče? Pokud už delší dobu přemýšlíš jak nakombinovat cestování, poznávání nových míst, zlepšit si znalost jazyka a neutratit přitom všechny své úspory, jsi na správném místě!:)
Jen u Student Agency teď máš jedinečnou šanci zažít rok v USA jen za registrační poplatek 2 500 Kč. Tento poplatek zahrnuje zpáteční letenku, pojištění na celý rok v USA a k tomu čtyřdenní školení v New Jersey! Jako au pair dostáváš kapesné 195,75 USD týdně, nárok na dva týdny placené dovolené a měsíc cestování po USA po skončení programu.
Zaregistrujte se do 15.3.2018 jako plavčík v USA a získejte slevu 100 USD! Navíc můžete získat další slevu 25 USD. Stačí nás doporučit kamarádovi, se kterým plánujete cestovat.
Máme pro Tebe skvělé zprávy! Od 1.1.2018 budeš mít jako Au Pair ve Velké Británii zajímavé benefity, které jednoduše stojí za to! Jako Au pair budeš mít nyní možnost poznat krásy této kulturní země a zároveň si vyřešit angličtinu jednou pro vždy!
V období od 30. října 2017 do 3. března 2018 nabízí škola English 2000 speciální akci: 1- 4 týdny studia za registrační poplatek pouze 199 GBP! Učebny jsou moderně vybavené a cena zahrnuje také učební pomůcky.
Láká vás jih Evropy, ale ovládáte jen základy španělštiny? Není třeba si zoufat, protože nyní se můžete se STUDENT AGENCY přihlásit na au pair program jen s angličtinou! Španělsky se naučíte od rodilých mluvčích.
Přemýšlíte jak vyřešit angličtinu jednou pro vždy? Pojďme se podívat na to, proč je AU PAIR program tou nejlepší volbou!
Dělá nám velkou radost, že jste s námi na toto léto odjeli za prací do zahraničí. Moc nás to těší a nejraději bychom byli někde ve světě s vámi, proto jsme pro vás uspořádali soutěž!
WORK AND TRAVEL USA Už jste se rozhodli co budete dělat v létě? A jak Vám zní představa strávit toto léto trochu jinak? Co třeba v USA? Přihlaste se do programu Work and Travel USA a my už Vám pomůžeme se vším potřebným k vycestování!
Ve spolupráci s americkým sponzorem AuPairCare vám přinášíme skvělou akci! V březnu, dubnu a květnu můžete získat výlet v rámci programu Au pair USA do New Yorku zdarma!
Prázdniny už se nezadržitelně blíží a maturitu už máš za sebou? Nevíš co po škole dál? Využij volný rok tzv. "GAP YEAR" k cestování, objevování a poznávání nové země, kultury a přátel!
Registrace do letních pracovních a au pair pobytů začala již 2.1.2017, neváhejte, kapacita je omezená.
Au pair program v USA je jedinečná možnost, jak strávit nezapomenutelný rok plný nevšedních zážitků v jedné z nejlákavějších zemí světa. Nabízí mnoho výhod - například ubytování a stravu v hostitelské rodině po celou dobu zdarma, zpáteční letenku zdarma, dva týdny placené dovolené, měsíc na cestování po USA a mnohé další!
Poslední job fair této sezóny!
Ještě nemáš plán na léto a chceš jej strávit tentokrát jinak než obvykle? A co třeba USA?
Registrace do letního programu Work and Travel USA byla otevřena! Nepropásněte příležitost zažít jedinečné léto v Americe. Už jen do 15. 12. 2016 platí zvýhodněná cena programu!
Využijte naší speciální srpnové akce: na všechny au pair pobyty rozdáváme při registraci v srpnu slevu 1000 Kč*. Naše nabídka au pair pobytů je široká. Vydejte se třeba za sluníčkem do Itálie nebo Španělska, krásnou přírodou Norska nebo Islandu, bohatou historií Velké Británie a Francie nebo objevte odlišnou kulturu zaoceánského USA.
Jen se STUDENT AGENCY se můžete stát au pair na Islandu.
Jaro už je tu a stále nemáš plány na letošní léto? Praxe v hotelnictví je ideální variantou pro všechny, kdo mohou vycestovat alespoň na dva měsíce. Zkušenosti v oboru nejsou potřeba, stačí mít chuť zkusit něco nového!:)
Registrace na poslední skypové job fairy této sezóny! Ještě není pozdě zajistit si práci na léto 2016. Nabídka je již kapacitně omezená, ale pořád je z čeho vybírat! Práce, cestování, zábava - o tom všem program Work and Travel USA je. Získáte zkušenosti, zážitky, kamarády, poznáte své hranice a možnosti.
Na podzim 2015 za vámi přijiždíme s jedinečnou akcí. Během několika zastávek, při kterých navštívíme řadu vysokých a vyšších odborných škol, budete mít možnost si s námi zasoutěžit o zajímavé ceny, poslechnout si cestovatelskou přednášku o USA bývalého účastníka programu Work and Travel a navštívit náš stánek přímo v prostorách vaší školy a zeptat se odborníků i bývalých účastníků programu na vše, co vás zajímá.
Připravili jsme pro vás novinku: au pair pobyt ve Švýcarsku. Je otevřen pro dívky i chlapce, kteří mají zkušenosti s péčí o děti a zájem o práci s nimi.
Léto už se blíží a pořád ještě nemáš plán jak jej využít? Praxe v hotelnictví ve Velké Británii je ideální variantou pro ty, co mohou vycestovat alespoň na dva měsíce. Zkušenosti přímo z hotelnictví nejsou potřeba, stačí mít chuť a odvahu zkusit a zažít něco nového!:)
Nedostali jste se na vysokou školu nebo si chcete od učení odpočinout, cestovat a zažít dobrodružství? Máme pro vás velký výběr zahraničních pobytů a v červenci jsme pro vás také připravili slevu 500 Kč na všechny naše au pair programy v Evropě!
Máte kupu zážitků z au pair pobytu?
Chcete vyhrát super dárky?

Teď máte jedinečnou možnost natočit video z vašeho pobytu
a vyhrát praktické dárky.
Maturitu už máš za sebou a chceš ještě něco zažít než usedneš znovu do lavice? Proč jen snít a nevzít budoucnost do svých rukou? Možností je tolik, stačí se jen jednu z nich vybrat!
Nepropásněte poslední možnost zajistit si job na léto 2015 v USA - nabídka se zmenšuje každým dnem. Sledujte naší aktuální nabídku v záložce Aktuální pozice.
Využijte v únoru slevu 3000 Kč na au pair pobyt na irské farmě. Zažijete irskou kulturu a přátelskost, poznáte místní tradice a zlepšíte se v angličtině díky denní komunikaci s hostitelskou rodinou. Ubytování a stravu budete mít po celou dobu pobytu zdarma.
Vážení studenti VŠ a VOŠ, na listopad a prosinec 2014 jsme pro vás připravili přednášky na téma Work and Travel USA 2015 na všech pobočkách STUDENT AGENCY v České a Slovenské republice. Přijďte se dozvědět více o možnosti, jak strávit báječné léto 2015 ve Spojených státech amerických.
Praxe v zemědělství, poznávání jedinečné přírody a jiné kultury, nové zkušenosti a mnohem více získáte účastí v programu na farmách. Délka pobytu již od 2 měsíců!
Zdokonalte se v němčině jako au pair. Máte zájem se zdokonalit v němčině a přitom nemáte dostatek prostředků na jazykové kurzy? Pojeďte jako au pair do Německa či Rakouska.
Stále váháte jak si zařídit letošní léto? Se vším Vám pomůžeme, nechte to na nás! :) Můžete si vybrat ze spousty letních programů v Evropě i USA.
PLAVČÍK USA Zachraň svoje léto Už jste přemýšleli co budete dělat v létě? Co třeba zkusit práci plavčíka v USA? Je to skvělá příležitost jak strávit léto u vody. Bazény jsou převážně na východním pobřeží USA, ve státech Virginia, Maryland, Washington DC, Massachusetts či New York.

Letní měsíce doslova lákají k novým dobrodružstvím a zážitkům.
Pokud nechceš strávit další léto doma, zajeď se raději podívat do světa za zážitky!
Možností je teď tolik, že z toho jde až hlava kolem :-)

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Martina Obermajerová

Dobrý den, v Anglii jsem teprve krátce, ale moc se mi zde líbí. S rodinou žiji na venkově v Anglii, bydlíme 40 minut od letiště Manchester. Host rodiče jsou trpěliví, přátelští, ochotní a laskaví. Zajímají se,

více