542 424 242
Domů / Proč se STUDENT AGENCY

Proč se STUDENT AGENCY

1. Jsme největší au pair agentura v ČR a SR s více něž 20 lety zkušeností

Na českém a slovenském trhu zajišťujeme au pair pobyty již od roku 1993. Do zahraničí s námi za toto období vycestovaly tisíce dívek a chlapců. Nabízíme širokou škálu pobytů v zemích Evropy a také v USA. Chcete se naučit jazyk nebo získat zkušenosti? Chcete poznat jiný životní styl, najít nové přátele či za vydělané peníze procestovat cizí země? Máte-li zájem dozvědět se více o tom, co vám STUDENT AGENCY nabízí, prostudujte další stránky tohoto katalogu, navštivte nás, napište nám nebo zavolejte.

2. Členství v IAPA

Jsme členem mezinárodní asociace au pair agentur IAPA (International Au Pair Association). Tato organizace sdružuje au pair agentury z celého světa, aby dohlížela na dodržování stanovených pravidel a podporovala rozvoj au pair pobytů. Většina našich partnerských agentur v zahraničí je rovněž členem této, popř. jiné nadnárodní asociace.

3. Najdete nás ve 12 městech

Nikdy nemusíte jezdit daleko. Kromě centrální kanceláře v Brně si můžete au pair nebo pracovní pobyt v zahraničí objednat na pobočkách STUDENT AGENCY v centru Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové, Liberce, Ostravy, Olomouce, Zlína, Karlových Varů, Bratislavy a Košic. Najdete nás zde od pondělí do pátku v době od 9.00 do 18.00 hodin, v Praze do 19 hodin.

4. Volejte k nám zdarma

Chcete více informací? Pak volejte naši bezplatnou infolinku
• ČR 542 424 242
• SR 0800 121 121

Operátorka

5. Jednají s vámi specialisté

Všichni zaměstnanci oddělení pracovních a au pair programů mají s pobytem v zahraničí vlastní zkušenosti, proberou s vámi vaše představy a potřeby a pomohou vám vybrat pobyt vhodný právě pro vás.

6. Nonstop helplinka

Vaším odjezdem do zahraničí náš servis nekončí. Každý klient od nás obdrží kontakt na naši helplinku, kde nás zastihnete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě potřeby máte možnost se na nás kdykoliv obrátit s žádostí o asistenci. Přímo v zahraničí vám kdykoliv poskytnou pomoc naše partnerské agentury.

7. Nabízíme komplexní servis

Pro spokojenost svých klientů uděláme maximum. Z toho důvodu zajišťujeme kompletní servis spojený s vyřízením vašeho zahraničního programu. Kromě au pair či pracovního pobytu vám zajistíme autobusovou nebo leteckou dopravu, vízový servis, pojištění na storno a cestovní pojištění, slevové karty, mapy a další.

8. Zajímá nás váš názor

Ačkoliv máme se zajišťováním pobytů v zahraničí dlouholeté zkušenosti, víme, že je vždy co zlepšovat. Na vašem názoru nám záleží. Veškeré vaše postřehy se pro nás stávají podnětem k zamyšlení a informace, které nám v nich poskytujete, přispívají ke zlepšení našich služeb ve váš prospěch.

9. Máme skvělé ceny

Ceny našich služeb patří, i přes jejich vysokou kvalitu, k nejnižším na trhu. Snažíme se svým klientům vycházet vstříc i v této oblasti.

10. Jsme s vámi nonstop na internetu

Celkový přehled nabídky STUDENT AGENCY, včetně cenových podmínek, najdete na webových stránkách www.pracovnipobyty.cz a www.studentagency.sk. Tyto stránky neustále aktualizujeme, máte tedy nepřetržitý přístup ke všem novinkám.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Německo - Michaela Hájková

Jako každé začátky, tak i tento nebyl nejjednodušší. Po příjezdu do Kolína to bylo hodně náročné, ať už po stránce jazykové, tak organizačních záležitostí s rodinou. Nyní jsem tu však měsíc a musím říci, že jsem opravdu spokojená. Starám se zde o sedmiletou holčičku,

více