800 100 300
Domů / Pracovní pobyty Evropa / Velká Británie / Hotelnictví Velká Británie

Hotelnictví Velká Británie

Program je vhodný pro mladé lidi, kteří se již domluví anglicky a chtějí získat pracovní zkušenost v oblasti hotelnictví ve Velké Británii. Pracovat můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

 

Program je určen zejména mladým lidem, kteří se již dobře domluví anglicky a chtějí získat pracovní zkušenost v oblasti hotelnictví ve Velké Británii. Zkušenosti v dané oblasti nejsou podmínkou, ale jsou velkou výhodou.

Umisťování je zajištěno po celé Velké Británii. Pracovat můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

V rámci programu Hotelnictví Londýn jsou zajišťována umístění v Londýně a jeho blízkém okolí. Díky tomuto programu budete mít možnost dále zdokonalit svou angličtinu a zároveň získat pracovní i životní zkušenosti v zahraničí. Hotely v této lokalitě požadují velmi dobrou znalost anglického jazyka.

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Práce v cestovním ruchu a na farmách - Vojtěch Hýnar

 Dobrý den, jak jsme se dohodli, tak tedy po učitém čase stráveném na Islandu Vám píši, jak se mi tu daří. Práce na farmě je mnoho a je to rozhodně fyzicky nejnáročnejší práce, jakou jsem kdy vykonával. Ale nestěžuji si. Mám se tu výborně. Rodina je velmi

více