542 424 242
Domů / Pracovní pobyty Evropa / Velká Británie / Hotelnictví Velká Británie

Hotelnictví Velká Británie

Program je vhodný pro mladé lidi, kteří se již domluví anglicky a chtějí získat pracovní zkušenost v oblasti hotelnictví ve Velké Británii. Pracovat můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

 

Program je určen zejména mladým lidem, kteří se již dobře domluví anglicky a chtějí získat pracovní zkušenost v oblasti hotelnictví ve Velké Británii. Zkušenosti v dané oblasti nejsou podmínkou, ale jsou velkou výhodou.

Umisťování je zajištěno po celé Velké Británii. Pracovat můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

V rámci programu Hotelnictví Londýn jsou zajišťována umístění v Londýně a jeho blízkém okolí. Díky tomuto programu budete mít možnost dále zdokonalit svou angličtinu a zároveň získat pracovní i životní zkušenosti v zahraničí. Hotely v této lokalitě požadují velmi dobrou znalost anglického jazyka.

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Nikola Pišková

Přeju krásný den, U rodiny kterou jsem si vybrala se mi daří skvěle , jsou moc milí a berou hlavně ohled na to, že moc nerozumím. Starám se hlavně o domácnost a také chodím s jejich pejskem na procházky a ten je opravdu úžasnej. Je to fenka a hned jsme si ji oblíbila.

více