800 100 300
Domů / Pracovní pobyty Evropa / Velká Británie

Velká Británie

Velká Británie je jednoznačně zemí, kam nejvíce mladých lidí vyráží každoročně na pracovní pobyt. Pracovní pobyty v Anglii umožňují nejen efektivní zdokonalení znalostí anglického jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. Největším turistickým lákadlem zůstává Londýn, hlavní město Velké Británie a sídlo královny i parlamentu.

Pracovní pobyty ve Velké Británii patří mezi nejoblíbenější a nejpoptávanější programy. Výhodou pracovních pobytů v Anglii je především možnost zdokonalit si angličtinu, ale také relativně krátká vzdálenost.

Těm, kdo chtějí získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, nabízíme pracovní programy se zajištěním umístění v hotelnictví a gastronomii. Program nabízíme ve dvou variantách. 

1. Umístění po celé Velké Británii
2. Umístění v Londýně

Programy jsou vhodné pro mladé lidi, kteří se již domluví anglicky. Získat praxi můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

Program je určen uchazečům, kteří mají zájem o umístění v britských hotelech a chtějí získat praxi jako kuchaři či pomocní kuchaři. Podmínkou pro registraci do programu je praxe na pozici kuchaře či studium v oboru. Tuto praxi je nutné doložit referencemi.

O kuchaře je v současné době ze strany hotelů velký zájem. Umístění je tedy obvykle velmi rychlé.

Program Home Assistant ve Velké Británii je obdobou au pair pobytu s tím rozdílem, že hlavní náplní činnosti je pomoc s péčí o domácnost. Ubytování je zajištěno u hostitelské rodiny a ta poskytuje účastníkům programu také stravu po celou dobu pobytu. 

Program je určen dívkám, které mají zkušenost s domácími pracemi, chtějí se zdokonalit v anglickém jazyce a mohou vycestovat alespoň na 6 měsíců.

Program Studium a hotelnictví ve Velké Británii kombinuje denní či večerní studium angličtiny a získání praxe v gastronomii nebo hotelnictví. Nabízí tak možnost zdokonalit svou angličtinu v jazykové škole a současně získat pracovní zkušenost v zahraničí.

Během studia se seznáníte se spoustou nových přátel z různých koutů světa a po jeho ukončení získáte od školy certifikát o počtu absolvovaných hodin a dosažené úrovni.

Studium probíhá na jihu Velké Británie ve městě Bournemouth.

Program Ubytování a asistenční služby je vhodný pro všechny, kdo si chtějí najít práci podle svých představ a nejsou nároční na úroveň ubytování.

Ve spolupráci s partnerskými agenturami nabízíme zajištění základního ubytování v Londýně, Machestru a Liverpoolu. Nejčastěji nachází klienti uplatnění v gastronomii, skladech, stavebnictví a ve službách.

Práci si hledá každý sám po příjezdu do Velké Británie.

Program je určen ženám, které mají bohaté zkušenosti s vedením domácnosti, jsou zodpovědné a mají dobré organizační schopnosti a jazykovou vybavenost. Hostitelské rodiny v drtivé většině preferují nekuřačky a také dobré řidičky.

Hlavní náplní práce housekeepera je komplexní péče o domácnost hostitelské rodiny a zajištění jejího chodu.

Těm, kdo chtějí získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, nabízíme pracovní programy se zajištěním umístění v rekreačních střediscích pro děti.

Programy jsou vhodné pro mladé lidi, převážně studenty, kteří se již domluví anglicky. Nejčastěji obsazovené pozice jsou v oblasti kuchyně, úklidu prostorů střediska, ubytování a přípravy jídle, nápojů a jejich servírování.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Work and Travel USA - Zdeněk Trávníček

Dobrý den, na léto vzpomínám stále v tom nejlepším. Letos jsem se zúčastnil WaT již podruhé, pracovat jsem jel na stejné místo jako loni (Creede, CO). Jsem velmi rád, že jsme na tuto nabídku loni narazili, protože si tam opravdu nemám na co stěžovat.

více