Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Pracovní pobyty Evropa / Velká Británie

Velká Británie

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

S nějvětší pravděpodoností budeme nuceni ukončit naši spolupráci s Velkou Británií kvůli Brexitu. V současné době nepřijímáme žádné nové poptávky na práci v UK. 

Děkujeme za pochopení. 

***********************************************************************************************************************************

Velká Británie je jednoznačně zemí, kam nejvíce mladých lidí vyráží každoročně na pracovní pobyt. Pracovní pobyty v Anglii umožňují nejen efektivní zdokonalení znalostí anglického jazyka, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka. Největším turistickým lákadlem zůstává Londýn, hlavní město Velké Británie a sídlo královny i parlamentu.

Pracovní pobyty ve Velké Británii patří mezi nejoblíbenější a nejpoptávanější programy. Výhodou pracovních pobytů v Anglii je především možnost zdokonalit si angličtinu, ale také relativně krátká vzdálenost.

Těm, kdo chtějí získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, nabízíme pracovní programy se zajištěním umístění v hotelnictví a gastronomii. Program nabízíme ve dvou variantách. 

1. Umístění po celé Velké Británii
2. Umístění v Londýně

Programy jsou vhodné pro mladé lidi, kteří se již domluví anglicky. Získat praxi můžete jako pomocník v kuchyni, pokojská, recepční, barman, poslíček, číšník/číšnice, řidič apod.

Program je určen uchazečům, kteří mají zájem o umístění v britských hotelech a chtějí získat praxi jako kuchaři či pomocní kuchaři. Podmínkou pro registraci do programu je praxe na pozici kuchaře či studium v oboru. Tuto praxi je nutné doložit referencemi.

O kuchaře je v současné době ze strany hotelů velký zájem. Umístění je tedy obvykle velmi rychlé.

Program Home Assistant ve Velké Británii je obdobou au pair pobytu s tím rozdílem, že hlavní náplní činnosti je pomoc s péčí o domácnost. Ubytování je zajištěno u hostitelské rodiny a ta poskytuje účastníkům programu také stravu po celou dobu pobytu. 

Program je určen dívkám, které mají zkušenost s domácími pracemi, chtějí se zdokonalit v anglickém jazyce a mohou vycestovat alespoň na 6 měsíců.

Program Ubytování a asistenční služby je vhodný pro všechny, kdo si chtějí najít práci podle svých představ a nejsou nároční na úroveň ubytování.

Ve spolupráci s partnerskými agenturami nabízíme zajištění základního ubytování v Londýně, Machestru a Liverpoolu. Nejčastěji nachází klienti uplatnění v gastronomii, skladech, stavebnictví a ve službách.

Práci si hledá každý sám po příjezdu do Velké Británie.

Program je určen ženám, které mají bohaté zkušenosti s vedením domácnosti, jsou zodpovědné a mají dobré organizační schopnosti a jazykovou vybavenost. Hostitelské rodiny v drtivé většině preferují nekuřačky a také dobré řidičky.

Hlavní náplní práce housekeepera je komplexní péče o domácnost hostitelské rodiny a zajištění jejího chodu.

Těm, kdo chtějí získat cenné pracovní zkušenosti v zahraničí, nabízíme pracovní programy se zajištěním umístění v rekreačních střediscích pro děti.

Programy jsou vhodné pro mladé lidi, převážně studenty, kteří se již domluví anglicky. Nejčastěji obsazovené pozice jsou v oblasti kuchyně, úklidu prostorů střediska, ubytování a přípravy jídle, nápojů a jejich servírování.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Farmy a péče o děti pro dívky , Irsko - Nikol Wolfová

Dobrý den,   za pár dní bude startovat můj třetí měsíc pobytu zde v Irsku. Bydlím s rodinkou ve středozemí a díky bohu za to. Loňský ani letošní rok nepřeje počasí v Irsku a celá země se momentálně potýká se záplavami. Díky naší skvělé

více