Facebook Instagram 542 424 242

Irsko

Ne nadarmo se říká Irsku „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostiností zblízka? Nechcete cestovat daleko? Vycestujte na pracovní pobyt do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie na západním pobřeží, navštívit historické památky v Dublinu nebo Corku.

Irové jsou velmi přátelští lidé. Běžně se zde setkáte s tzv. „pub culture“ (hospodská kultura) neboli scházení se nad sklenkou piva nebo dobré whisky v hospodách a barech. Úředním jazykem v Irsku je angličtina, ale můžete se také setkat s irštinou, která je druhým úředním jazykem a nápisy se objevují v obou jazycích. Převládá vždy angličtina a tak se nemusíte bát, že byste se v Irsku nedomluvili.

 

Tento program je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí žít a pracovat několik týdnů nebo i měsíců na irské farmě.

Získáte tu cenné zkušenosti v oblasti zemědělství a chodu farmy, stenete se členem hostitelské rodiny, budete intenzivně používat angličtinu a poznáte život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Tento program je určen všem dívkám, které si chtějí na několik měsíců zkusit život v irské farmářské rodině, pomáhat s péčí o děti a s chodem domácnosti.

Účastí v programu máte jedinečnou možnost poznat život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Farmy, Norsko - Markéta Smolová

Dobrý večer! Posílám spoustu pozdravů od polárního kruhu! Daří se mi skvěle, jsem na farmě kousek od arktického městečka Tromso, každý den je pro mě výzva! Je tu spoustu práce - mám na starost ovce, prasata, koně a psy. Pořád je tu co dělat, člověk se nenudí a ani

více