800 100 300

Irsko

Ne nadarmo se říká Irsku „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostiností zblízka? Nechcete cestovat daleko? Vycestujte na pracovní pobyt do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie na západním pobřeží, navštívit historické památky v Dublinu nebo Corku.

Irové jsou velmi přátelští lidé. Běžně se zde setkáte s tzv. „pub culture“ (hospodská kultura) neboli scházení se nad sklenkou piva nebo dobré whisky v hospodách a barech. Úředním jazykem v Irsku je angličtina, ale můžete se také setkat s irštinou, která je druhým úředním jazykem a nápisy se objevují v obou jazycích. Převládá vždy angličtina a tak se nemusíte bát, že byste se v Irsku nedomluvili.

 

Tento program je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí žít a pracovat několik měsíců na jedné z irských farem. Získají tu cenné zkušenosti v oblasti zemědělství a chodu farmy, stávají se členem hostitelské rodiny, intenzivně používají angličtinu a poznávají život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Tento program je určen všem dívkám, které chtějí žít několik měsíců v jedné z irských farmářských rodin, pomáhat s péčí o děti hostitelské rodiny a chodem domácnosti. Účastí v programu máte jedinečnou možnost poznat život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au Pair USA - Nikola V.

Dobrý den, zasílám pozdrav z USA a přikládám fotku. :) Vycestovala jsem v listopadu a už se mi krátí doba k tomu, abych řekla, jestli zůstanu další rok nebo ne. Jsem rozhodnutá ještě o jeden rok prodloužit. Moje rodinka je skvělá, samozřejmě, že tu je i něco, co se

více