Facebook Instagram 542 424 242

Irsko

Ne nadarmo se říká Irsku „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostiností zblízka? Nechcete cestovat daleko? Vycestujte na pracovní pobyt do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie na západním pobřeží, navštívit historické památky v Dublinu nebo Corku.

Irové jsou velmi přátelští lidé. Běžně se zde setkáte s tzv. „pub culture“ (hospodská kultura) neboli scházení se nad sklenkou piva nebo dobré whisky v hospodách a barech. Úředním jazykem v Irsku je angličtina, ale můžete se také setkat s irštinou, která je druhým úředním jazykem a nápisy se objevují v obou jazycích. Převládá vždy angličtina a tak se nemusíte bát, že byste se v Irsku nedomluvili.

 

Tento program je vhodný pro mladé lidi, kteří chtějí žít a pracovat několik týdnů nebo i měsíců na irské farmě.

Získáte tu cenné zkušenosti v oblasti zemědělství a chodu farmy, stenete se členem hostitelské rodiny, budete intenzivně používat angličtinu a poznáte život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Tento program je určen všem dívkám, které si chtějí na několik měsíců zkusit život v irské farmářské rodině, pomáhat s péčí o děti a s chodem domácnosti.

Účastí v programu máte jedinečnou možnost poznat život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Camp USA - Jitka Hanáková

CAMP USA aneb mé nejlepší prázdniny Prace a vubec cely pobyt v campu byl fajn, poznala jsem zpusob zivota, a taky vychovu americkych deti. :) No proste jsem za tuhle zkusenost strasne rada. Takze vsem co jeste vahaji urcite muzete doporucit, je to fakt

více