542 424 242

Au pair Itálie - Zuzana

Dobrý den do Student Agency :) děkuji za email.
Chtěla by jsem vám moc poděkovat, za zprostředkování mého au pair pobytu. Mám se báječně. V Itálii už budu druhý měsíc a moc si to tu užívám.
Bydlím v malém městečku poblíž Torína. Rodinka je moc přátelská a berou mě jako člena rodiny. Starám se o jednoho kloučka, kterému jsou dva roky (andílek a dáblík v jednom :D)

Můj host dad, je kuchař a provozuje zde malý krámek s bistrem, takže nemusím vařit a každý dne si pochutnávám na italských specialitkách. Host mom je učitelka na základní škole a to italštiny a angličtiny, když si nevím rady,něčemu nerozumím, báječně mi vše vysvětlí. Myslím, že lepší rodinu jsem si přát nemohla.
Ve městečku kde bydlím, jsou ještě dvě další au pair z Polska, společně vyrážíme na výlety a je to moc fajn, vždy si to báječně užíváme. Ten kdo nás poslouchá,si asi klepe na čelo, je to totiž mix jazyků italštiny, angličtiny, polštiny a češtiny :D , ale hlavně že si rozumíme.
Odjet dělat au pair bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat a doporučuji tento program všem!!
S pozdravem,
Zuzka

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Klára Jurčeková

Krásný den do Student Agency, Děkuju za optání, mám se opravdu skvěle. Rodina je na mě moc hodná. Velice trpělivá hlavně s mojí ne moc dobrou angličtinou. Děti se ke mě chovají moc hezky a řekla bych, že si mě docela oblíbili. Nemůžu si stěžovat ohledně rodiny vůbec na

více