Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Ohlasy klientů

Ohlasy našich klientů

Dobrý den,
pobyt v USA se mi velmi líbí. Moje host family je skvělá, se vším mi pomáhají, příroda a okolí je taky krásné. Starost o jednu malou holčičku je pro mě radost. Vše je super.
Děkuji, přeji hezký den.
Barbora S., Au Pair USA

více ohlasů

Dobrý den,

děkujeme za e-mail. Naše cesta sem byla velice dlouhá a po vyznat se v Londýně nám dalo pěkně zabrat. Nakonec jsme všechno s úspěchem zvládli a dostali se vlakem do Newbury, kde na nás čekal zaměstnavatel. Pracujeme ve vesnici Hermitage v malé rodinné restauraci The white horse.

Já pracuji na baru a přítelkyně pracuje v kuchyni. Práce není nijak extrémně náročná. Ubytovaní jsme nad restaurací v bytě kde s námi bydlí ještě kuchař. Všichni se k nám chovají hezky a vždy když něco potřebujeme tak nám vyhoví.

S pozdravem

Milan Uhlíř a Šárka Krontorádová

více ohlasů

Všechno proběhlo přesně podle plánu a nikde nebyl žádný problém. Cesta trvala sice čtyři dny, ale už jsem v Yellowstone v resortu Canyon a pracuji jako Room attendant. Práce mě baví, mam tu už po prvním týdnu spoustu kamarádu a včera a dnes jsem měl volno, tak jsem už i cestoval po parku. I díky Vám tady můžu být, takže Vám patří veliké DÍKY :-)

Radek F., 2012

více ohlasů

Dobry den!
Pracuji pro Trade Winds Lake Camp, ktery je umisten na samote ve statu New York. Pracuji jako plavcik a prace me bavi. Kolektiv ostatnich counselloru a support staffu je bajecny.

Anna V.

více ohlasů

Děkuji za pozdrav,
naopak něco já napíšu Vám. Kanada je naprosto fantastická. Lidi jsou neuvěřitelně milí, příroda je překrásná a i ty velké zimy se dají překousnout. Práce je sice možná náročnější, ale mám ji opravdu ráda, navíc mám bezvadné kolegy a dohlížející takže si to opravdu užívám každý den. A jsem tu sice jen 3 týdny, ale už teď vím, že bude pro mě hodně těžké tuhle zemi opustit!!

Kristýna L.

více ohlasů

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au pair Francie - Ingrida S.

Som rada, že som využila možnosť vyskúšať si aupair pobyt v zahraničí, odporučila by som to každému, je to výnimočná príležitosť spoznať novú krajinu, kultúru a nadviazať nové priateľstva a v neposlednom rade je to aj akási skúška vyspelosti pre človeka samotného. Domov

více