Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Ohlasy klientů

Ohlasy našich klientů

Dobrý den,
pobyt v USA se mi velmi líbí. Moje host family je skvělá, se vším mi pomáhají, příroda a okolí je taky krásné. Starost o jednu malou holčičku je pro mě radost. Vše je super.
Děkuji, přeji hezký den.
Barbora S., Au Pair USA

více ohlasů

Dobrý den,

děkujeme za e-mail. Naše cesta sem byla velice dlouhá a po vyznat se v Londýně nám dalo pěkně zabrat. Nakonec jsme všechno s úspěchem zvládli a dostali se vlakem do Newbury, kde na nás čekal zaměstnavatel. Pracujeme ve vesnici Hermitage v malé rodinné restauraci The white horse.

Já pracuji na baru a přítelkyně pracuje v kuchyni. Práce není nijak extrémně náročná. Ubytovaní jsme nad restaurací v bytě kde s námi bydlí ještě kuchař. Všichni se k nám chovají hezky a vždy když něco potřebujeme tak nám vyhoví.

S pozdravem

Milan Uhlíř a Šárka Krontorádová

více ohlasů

Všechno proběhlo přesně podle plánu a nikde nebyl žádný problém. Cesta trvala sice čtyři dny, ale už jsem v Yellowstone v resortu Canyon a pracuji jako Room attendant. Práce mě baví, mam tu už po prvním týdnu spoustu kamarádu a včera a dnes jsem měl volno, tak jsem už i cestoval po parku. I díky Vám tady můžu být, takže Vám patří veliké DÍKY :-)

Radek F., 2012

více ohlasů

Dobry den!
Pracuji pro Trade Winds Lake Camp, ktery je umisten na samote ve statu New York. Pracuji jako plavcik a prace me bavi. Kolektiv ostatnich counselloru a support staffu je bajecny.

Anna V.

více ohlasů

Děkuji za pozdrav,
naopak něco já napíšu Vám. Kanada je naprosto fantastická. Lidi jsou neuvěřitelně milí, příroda je překrásná a i ty velké zimy se dají překousnout. Práce je sice možná náročnější, ale mám ji opravdu ráda, navíc mám bezvadné kolegy a dohlížející takže si to opravdu užívám každý den. A jsem tu sice jen 3 týdny, ale už teď vím, že bude pro mě hodně těžké tuhle zemi opustit!!

Kristýna L.

více ohlasů

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Kateřina G.

Dobrý den, moc Vás zdravím :-) chystala jsem se Vám napsat a moc poděkovat za to, že tu teď můžu být. Moje rodina je jedním slovem báječná. Přijdu si jako člen rodiny. Jsou na mě moc hodní. Ostatně zatím všichni, které jsem

více