Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Novinky

Novinky


Vojta před třemi lety zatoužil zlepšit si angličtinu. Odcestoval proto na rok do USA. Hlídat děti. Nedaleko New Yorku se stal au-pair v rodině se třemi chlapci. „Bylo to náročné, ale i diamanty vznikají pod tlakem,“ říká.

Pochází z Poličky na Vysočině. Po studiu střední technické školy pracoval jako elektroinstalatér. Pěšky putoval 800 km do španělského Santiaga de Compostela. V Londýně si vydělal na vydání vlastní knihy a byl na pracovním pobytu na Novém Zélandu.

Po střední škole se chtěla podívat do zahraničí, sbalila si kufry, rozloučila se s rodiči a vyrazila za oceán jako au pair do Spojených států amerických. „Žila jsem v rodině s 12 dětmi,“ začíná své vyprávění Kristina Pospíšilová.
Proletět se nad divokou Aljaškou v letadle, vidět polární záři nebo kempovat v jednom z nejslavnějších národních parků světa. Zní to jako seznam celoživotních přání. Studentce Adrianě Plotzerové se vše podařilo stihnout za dvě léta díky programu Work and Travel.

Kam vyrazit? Co tam dělat? Co se naučit? Co navštívit? My vám poradíme.

Kdo to ale udělal ještě lépe? Ti, kteří s námi za hranice vycestovali!

Přinášíme vám několik ohlasů našich klientů, kterým zážitky ze zahraničí změnily život.

Ivova cesta začala téměř před devíti lety. Vystudoval vysokou školu, do práce se mu ale ještě úplně nechtělo. Rozhodl se, že vyletí do světa. Kde začal? Na nejbližší pobočce STUDENT AGENCY.

Ivo Jakubec pochází z Brna. Po skončení vysoké školy strávil posledních deset let na cestách kolem světa. Živil se prací v různých vinařstvích na Novém Zélandu, v Kanadě i v USA. Ve volných chvílích se věnuje všem druhům sportů.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Anglie - Monika Stárková

Dobrý den. Nejprve bych Vám chtěla poděkovat za pomoc a zprostředkování této životní zkušenosti, být jako au-pair v UK, Leedsu. Dále Vám s potěšením mohu říct, že všechny rodiny takové jako ta moje určitě nejsou. Jsem tu teprve 14 dní a rodina si mě vzala s rizikem, že

více