800 100 300
Domů / Letní pobyty

Letní pobyty

Registrace do letních programů v Evropě na léto 2017 je spuštěna, registrace do programů v USA - Work and Travel a Kemp - je spuštěna.

Kapacity letních programů se každoročně velmi rychle vyčerpávají,  proto neváhejte a přihlaste se včas!

Letní pobyty jsou ideální zejména pro studenty VŠ či SŠ, kteří se chtějí během letních prázdnin zdokonalit v cizím jazyce, získat nové zkušenosti a přátele, cestovat a poznat novou zemi. Délka pobytů je většinou tři měsíce, některé programy umožňují pobyt na dobou dvou měsíců. Většina hostitelských rodin (au pair pobyty) či poskytovatelů praxe (hotely, farmy apod.) preferují nástupy na konci května či počátku června.

Některé letní pobyty lze také kombinovat se studiem – např. Praxe ve Španělsku či Itálii, v Irsku au pair a studium apod.

Kapacita letních au pair a pracovních programů v Evropě je omezená. Počet hostitelských rodin, které hledají au pair na léto, rok od roku klesá a naopak roste počet zájemců o au pair programy nejen ze strany mladých lidí z České a Slovenské republiky, ale hlavně ze Španělska, Řecka a Itálie. Kapacita většiny programů, zejména v Anglii a Irsku, se tak vyčerpává velmi brzy, často již během prvního měsíce po otevření registrace.

Z výše uvedených důvodu je nezbytné, aby zájemci o letní pobyty splnili všechny dané podmínky a zejména byli maximálně flexibilní. Takoví kandidáti mají mnohem vyšší šanci na umístění a tedy prožití léta v zahraničí. K rychlému umístění přispívá také dobře zpracovaná přihláška, více doporučení apod.

Letní programy v Evropě nabízíme v těchto zemích:

Studenti vysokých a vyšších odborných škol mohou využít také jednoho z našich nejoblíbenějších programů - Work and Travel USA, který umožňuje pracovat legálně v rámci J1 víza ve Spojených státech a poté až jeden měsíc zde cestovat.  Využijte naší široké nabídky job fairů! Více informací o programu naleznete zde.

V USA se můžete zúčastnit také programu Camp USA a stát se tak na léto táborovým vedoucím či pomocným personálem, který se stará o stravu, technické vybavení kempu apod.

V případě letních pobytů informaci o umístění obdržíte často až na poslední chvíli. Vzhledem k poměrně dlouhé době od registrace do předpokládaného odjezdu doporučujeme všem klientům pojištění na storno pobytu, které vám rádi zajistíme.

S přihlédnutím k výše zmíněné omezené kapacitě letních programů a velkému zájmu uchazečů doporučujeme podat přihlášku do programu co nejdříve po jejich otevření. Podrobnější informace vám předáme na našich pobočkách, telefonicky na bezplatné lince 800 100 300 či e-mailem prace@studentagency.cz.

Těšíme se na vás.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Home Asisstant, Anglie - Taťána Zouharová

Dobrý den, zdravím Vás z Anglie. Je to tu báječný. S rodinou si rozumíme a vždycky se na všem dohodnem. Taky jsem se seznámila s jednou au-pair z Guilfordu, poznali jsme se ve vlaku.

více