Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Letní pobyty

Letní pobyty

Kapacity letních programů se každoročně velmi rychle vyčerpávají, proto neváhejte a přihlaste se včas!

Letní pobyty jsou ideální zejména pro studenty VŠ či SŠ, kteří se chtějí během letních prázdnin zdokonalit v cizím jazyce, získat nové zkušenosti a přátele, cestovat a poznat novou zemi. Délka pobytů je dva až měsíce. Většina hostitelských rodin a zaměstnavatelů preferuje nástup na konci května či počátku června.

Kapacita letních au pair a pracovních programů v Evropě je omezená.

Je tedy nezbytné, aby zájemci o letní pobyty splňovali všechny dané podmínky a zejména byli maximálně flexibilní. Takoví kandidáti mají mnohem vyšší šanci na umístění a prožití léta v zahraničí. K rychlému umístění přispívá dobře zpracovaná přihláška, více doporučení apod.

Letní programy v Evropě nabízíme v těchto zemích:

Studenti vysokých a vyšších odborných škol mohou využít také jednoho z našich nejoblíbenějších programů Work & Travel USA, který umožňuje pracovat legálně v rámci J-1 víza ve Spojených státech a poté zde až jeden měsíc cestovat.

V případě letních pobytů informaci o umístění obdržíte často až na poslední chvíli. Vzhledem k poměrně dlouhé době od registrace do předpokládaného odjezdu doporučujeme všem klientům pojištění na storno pobytu, které vám rádi zajistíme.

S přihlédnutím k výše zmíněné omezené kapacitě letních programů a velkému zájmu uchazečů doporučujeme podat přihlášku do programu co nejdříve po otevření registrace. Podrobnější informace vám předáme na našich pobočkách, telefonicky na bezplatné lince 542 424 242 či e-mailem prace@studentagency.cz.

Těšíme se na vás.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Holandsko – Michala

Dobrý den, jsem tu teprve 14 dní, takže na dlouhou zprávu je času dost. Zatím ve zkratce – přijetí od rodiny bylo úžasné, všichni usměvaví, milí, děti mi vyrobily malé dárky, společně jsme povečeřeli. Bydlení krásné, okolí domu také, volný čas mám, kolo k

více