Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Au Pair Evropa a USA / Velká Británie

Velká Británie

Aktuálně čekáme na informace od našich partnerů, jak to bude dále s našimi programy. 

Velká Británie je zemí, kam mnoho mladých lidí každoročně vyráží na zkušenou za pracovním či au pair pobytem. Au pair pobyty v Anglii umožňují nejen efektivní zdokonalení se v angličtině, ale také poznání kultury a životního stylu Britů zblízka.

Díky své dlouhé historii se Británie stala domovem lidí různých národností, kultur a vyznání. Nejpočetnější skupinu obyvatelstva tvoří Angličané, Velšané, Skotové, Irové a Židé. Dále zde najdete zástupce různých zemí bývalého britského impéria - Indie, Afriky či karibské oblasti.

Ve Velké Británii nabízíme několik typů au pair pobytů: Au Pair, Home Assistant, Housekeeper a Mother's Help. Výhodou au pair pobytů v Británii je také dobrá dostupnost z ČR a z ní vyplývající nízké náklady na dopravu.

 

Au pair pobyt ve Velké Británii je velmi oblíbený mezi mladými lidmi jak pro nízké náklady spojené s pobytem i dopravou, tak pro ideální místo k zdokonalení se v anglickém jazyce v přirozeném prostředí.  Minimální délka pobytu je 6 měsíců, v letním období 3 měsíce. 

Dívky se mohou účastnit dlouhodobého pobytu i pokud mají jen mírně pokročilou úroveň angličtiny, u chlapců se očekává již vyšší úroveň znalosti anglického jazyka a délka pobytu jeden rok.

Au pair umisťujeme po celé Velké Británii, kam patří Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko.

Program Home Assistant ve Velké Británii je určen dívkám, které se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce, mohou vycestovat alespoň na 6 měsíců a upřednostňují starost o domácnost před péčí o děti nebo nemají dostatek zkušeností s péčí o děti pro au pair pobyt.

Hlavní náplní home assistenta je pomoc s chodem domácnosti, součástí může být péče o starší osoby či o zvířátka (např. psy, kočky apod.)

Stejně jako v případě au pair je ubytování a strava poskytována hostitelskou rodinou a rodina počítá s tím, že uchazeč má zájem navštěvovat jazykové kurzy.

Program Housekeeper ve Velké Británii je ideální pro ženy, které mají bohaté zkušenosti s vedením domácnosti, organizováním, řízením automobilu, mají dobrou znalost anglického jazyka a mohou zůstat ve Velké Británii po dobu minimálně jednoho roku.

Stejně jako u au pair pobytu i zde jsou ubytování a strava zajištěny hostitelskou rodinou obvykle přímo v domě rodiny.

Program Mother's Help je vhodný pro uchazečky, které mají velmi dobré zkušenosti s péčí o děti a komunikativní znalost angličtiny, např. pro bývalé au pair, které strávily v zahraničí alespoň jeden rok, pro zájemkyně s patřičným odborným vzděláním (tj. pedagogické či zdravotní zaměření) nebo s profesionální zkušeností a praxí. Uchazečky musí také dobře komunikovat v anglickém jazyce, být samostatné a mít zkušenosti s řízením auta.

Hlavní náplní práce je komplexní péče o děti a domácnost, včetně např. vaření, nákupů, pomoc se školními úkoly, zajištění volnočasových kroužků apod.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Práce v cestovním ruchu a na farmách, Island - Lukáš Soška

Dobrý den, Chci Vás jen ujistit, že je vše v pořádku. Je to tu úžasné, paní je velice příjemna, a milá. Myslím si, že i v agentuře to dopadlo dobře, i přes to, že jsem měl naspáno po letu asi 2,5 hodiny.

více