Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Au Pair Evropa a USA / Španělsko / Au Pair Španělsko
Au pair Mallorca angličtina, španělština mírně pokročilá, středně pokročilá, velmi pokročilá
věk: 18-28 let, letní pobyty 20-28 let délka pobytu: 6-12 měsíců, 3 měsíce v létě
Mallorca

I s minimálními základy španělského jazyka můžete vycestovat jako au pair na Mallorku! Španělsky se naučíte od rodilých mluvčí.
Do začátku Vám postačí komunikativní znalost angličtiny.


Naše aupairky jsou důkazem, že se není čeho obávat! Více v záložce Ohlasy.
 

Uzávěrka přihlášek: 1-3 měsíce před plánovaným odjezdemrozbalit vše

Obecné informace

Jako au pair žijete v hostitelské rodině a pomáháte tu v péči o děti, popř. s lehkými domácími pracemi. Poznáváte kulturu a životní styl Španělů, aktivně se zdokonalíte ve španělštině, poznáváte nové přátele a ve volném čase cestujete. 

Podívejte se na nový katalog Aupair Evropa a USA.

Podmínky účasti v programu:

 • věk 18-28 let včetně
 • praktické zkušenosti s dětmi
 • znalost španělského jazyka min. na úrovni středně pokročilý, nebo pokročilá znalost anglického jazyka + základy španělštiny
 • dobrý zdravotní stav
 • čistý výpis z rejstříku trestů
 • být svobodná a bezdětná
 • být zodpovědná a přizpůsobivá

Co získáváte:

 • vlastní pokoj a stravu u hostitelské rodiny
 • kapesné od hostitelské rodiny 280 EUR/měsíc
 • možnost navštěvovat jazykové kurzy
 • min. 1 den volna každý týden
 • 2 týdny dovolené
 • jedinečnou možnost dlouhodobě legálně pobývat ve Španělsku / na Mallorce

Délka pobytu: 

 • 6-12 měsíců

Přihlaste se do programu - stáhněte si přihlášku v Dokumentech ke stažení, kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech.

 

Práce

Obecně platí, že au pair na Mallorce pracuje 30-35 hodin týdně. Rodina vás může požádat 2x–3x do týdne o babysitting. Zaručen je alespoň 1 celý volný den v týdnu. Po půl roce má au pair nárok na 1 týden dovolené.

Kapesné se odvíjí od počtu odpracovaných hodin a jeho minimální výše je 280 EUR měsíčně.

Studium

Hostitelské rodiny očekávají od au pair středně pokročilou znalost španělštiny. Máte-li pouze základy španělštiny, je třeba aktivně ovládat angličtinu na pokročilé úrovni. Cestovat pouze se znalostí angličtiny není možné, neboť malé děti těmito jazyky ještě nehovoří, učí se je až ve škole. Hostitelské rodiny požadují rozhovor po telefonu.

Au pair si jazykové kurzy hradí sama. Prostřednictvím školy máte možnost zdokonalit se v jazyce a najít si nové kamarády. S výběrem vhodného jazykového kurzu vám pomůže hostitelská rodina, popř. naše partnerská agentura na Mallorce. Ceny kurzů mohou být finančně náročnější, záleží ovšem na kvalitě školy, typu kurzu a počtu hodin týdně. Některé kurzy je možné završit jednou z mezinárodně uznávaných zkoušek.

Postup

KROK ZA KROKEM

 1. Vyplníte přihlášku a spolu s dalšími dokumenty (viz níže) ji odevzdáte ve STUDENT AGENCY
 2. Ve spolupráci s naší partnerskou agenturou vám hledáme vhodnou hostitelskou rodinu
 3. Absolvujete telefonát s hostitelskou rodinou poté, co vám předáme informace o rodině.
 4. Potvrzení umístění v hostitelské rodině
 5. Předodjezdová schůzka ve STUDENT AGENCY a příprava na odjezd. Rádi vám zajistíme cenově výhodnou letenku i pojištění.

Délka vyřízení pobytu se pohybuje od 1-3 měsíce. Velmi záleží na vaší flexibilitě. Dívky, které si nekladou požadavky na lokalitu, počet dětí aj. budou umístěny dříve. Dívky, které jsou méně flexibilní nebo mají málo zkušeností s dětmi apod. na umístění čekají déle. 

Přihlášku (včetně formulářů pro reference a lékařské potvrzení) na Au pair pobyt na Mallorce si prosím stáhněte v Dokumentech ke stažení.

 

K přihlášce nezapomeňte přiložit

 • 1 foto pasového formátu – usmívejte se!
 • Dopis "Milá rodino", kde napíšete o sobě, své rodině, zálibách, plánech do budoucna a důvodech, proč jste se rozhodla pracovat jako au pair. Rodinu zajímá vaše zkušenost s dětmi, proto se o ní v dopise určitě zmiňte – může se jednat o hlídaní dětí sousedům a známým, starání se o sourozence, vedení sportovních či zájmových kroužků, práce instruktorky na táborech nebo jakákoli jiná činnost s dětmi. Délka dopisu by měla být na jednu stranu formátu A4.
 • Doporučení od lidí, kteří nejsou vaši příbuzní. 
  Dvě doporučení (tzv. dětské) se budou týkat vašeho vztahu k dětem a zkušeností s nimi. Tato doporučení vám napíše osoba, které jste se o děti starala nebo byla při práci s dětmi v oddíle, na táboře, pedagogické praxi, ve školce, nemocnici apod., vaším nadřízeným či kolegou.
  Druhé doporučení (tvz. charakterové) může napsat váš bývalý učitel, jazykový lektor, zaměstnavatel, kolega z práce nebo rodinný známý. Jedná se tedy o člověka, který vás zná již delší dobu (alespoň rok) a dokáže popsat vaše charakterové vlastnosti.
  Doporučení se dokládají v cizím jazyce. Pokud dotyčná osoba anglicky, německy atd. neumí, nechejte ji referenci vyplnit v češtině a sama si ji pak přeložte. V takovém případě nám předložíte jak originál, tak i překlad.
 • Lékařské potvrzení o zdravotním stavu – potvrzení vyplní a potvrdí váš lékař a slouží jako doklad o dobrém fyzickém i psychickém stavu.
 • Potvrzení o úrovni španělštiny od učitele, z kurzu apod.
 • Fotky ve společnosti dětí – nalepte nebo vytiskněte min. 6 fotek na 2 samostatné papíry formátu A4 a stručně je popište, např. „To jsem já a 5ti letý Tomáš, kterého jsem často hlídala“. Na fotkách byste měla být s dětmi, o které jste se starala. Koláž nám můžete zaslat také v elektronické podobě.
 • Kopie občanského průkazu či poslední stránky pasu (tzn. část, kde je fotografie).
 • Kopie řidičského průkazu, pokud jste jeho držitelkou.
 • Čistý výpis z rejstříku trestů

Ceník

registrační poplatek doplatek
2 500 CZK 5 000 CZK

 

Poplatek zahrnuje:

 • zprostředkování au pair pobytu
 • podporu španělské partnerské agentury i STUDENT AGENCY po celou dobu pobytu

Další očekávané výdaje:

 • doprava - zajistíme vám letenku nebo cestu autobusem
 • zdravotní pojištění - zajistíme vám zvýhodněné pojištění Allianz
 • kapesné na začátek pobytu - min. 100 EUR


Pojištění

Po vstupu České a Slovenské republiky do Evropské unie lze čerpat veřejnou zdravotní péči i v jiných členských státech EU. 

Odjíždíte-li na nepřetržitou dobu 6 a více měsíců, můžete se odhlásit od vaší zákonné zdravotní pojišťovny v ČR. Nemusíte tak platit jinak povinné zdravotní pojištění. Jednoduše si zajistíte online cestovní pojištění u Vámi preferované pojišťovny a nemusíte riskovat případné výlohy spojené např. s ošetřením u lékaře, hospitalizací apod.

 
V případě, že odjíždíte na méně než 6 měsíců je i nadále povinné hradit si zdravotní pojištění u vaší zákonné zdravotní pojišťovny.

Rozhodnete-li se i nadále hradit veřejné zdravotní pojištění u české/slovenské zdravotní pojišťovny, vyzvedněte si před vycestováním na pobočce vaší zdravotní pojišťovny Evropský průkaz zdravotního pojištění, tzv. EHIC (případně formulář E111 - SR). Formulář či průkaz předložte v případě náhlého onemocnění nebo úrazu ošetřujícímu lékaři. Počítejte s tím, že ve většině případů se za péči připlácí. Je nutné zaplatit stejnou spoluúčast jako britští pojištěnci a zdravotní péči lze čerpat pouze ve státních zdravotnických zařízeních.

Aktuální a podrobné informace vám předá vaše česká zdravotní pojišťovna.

Z tohoto důvodu maximálně doporučujeme zaplatit si při cestě do zahraničí cestovní pojištění.

Pro více informací či pomoc se zařízením pojištění se obraťte na vašeho koordinátora.

Letní pobyty

V případě krátkodobých letních pobytů upřednostňují hostitelské rodiny starší uchazečky, které jsou aktivní řidičky. Vzhledem ke skutečnosti, že je rodin, které mají zájem o au pair na kratší dobu velmi málo, musejí být všechny uchazečky flexibilní v loklalitě umístění, věku a počtu dětí i národnosti hostitelské rodiny. Většina rodin požaduje au pair od začátku či poloviny června. Prázdninových pobytů se účastní pouze dívky.

Obecné podmínky:

 • dívky ve věku 20 - 28 let včetně
 • středně pokročilá znalost anglického jazyka (komunikativní) + min. základy španělského jazyka
 • délka pobytu 3 měsíce
 • flexibilita na lokalitu, počet a věk dětí
 • nekuřačky
 • čistý výpis z rejstříku trestů
 • aktivní řidička

Všechny ostatní podmínky au pair pobytu jsou shodné s požadavky na kandidáty, kteří se hlásí na dlouhodobý au pair pobyt. Dívka by měla být svobodná, bezdětná, s dobrým zdravotním stavem.

V průběhu letních prázdnin je bohužel možnost navštěvovat jazykové kurzy značně omezená. Některé školy přesto prázdninové kurzy pořádají. Jsou však o poznání dražší než v průběhu roku. Během léta však trávíte více času s dětmi a komunikujete s nimi a běžná komunikace je nejlepším způsobem pro zlepšení vašich jazykových schopností.

Ohlasy

Au pair Mallorka - Zuzana Plotová

Rozhodla jsem se, že letos v létě na 3 měsíce odjedu se Student Agency na Mallorcu jako aupair. Ráda trávím čas s dětmi, miluji teplé podnebí a chci se naučit španělsky. Jsem tu skoro čtyři týdny a bylo předčeno moje veškeré očekávání.


Bydlím v městečku Sineu ve středu ostrova, starám se o 2 milé a dobře vychované holčičky a užívám si každou chvilku tady na Mallorce. Volné víkendy trávím zpravidla u moře na pláži a seznámila jsem se tu i s dalšími aupair. Moje znalost španělštiny byla před odjezdem na základní úrovni, ale pozoruji, že se každým dnem o něco zlepšuji a mohu už ve španělštině komunikovat mnohem lépe. Rodina je na mě moc hodná, jsou to pohodáři s dobrým smyslem pro humor. Jsem moc ráda za tuto skvělou příležitost!

 
S pozdravem Zuzana Plotová

Au pair Španělsko - Eva Samcová

Dobrý den,

dneska mám první den, kdy jsem se rozhodla, že nikam nepůjdu. Bydlím kousek od centra v Barceloně a moc si to užívám. Rodina je naprosto boží. Rodiče mě vzali jako vlastní hned po mém příjezdu. Připravili mi pokojíček a učí mě vařit jejich typická jídla. Příští týden vaříme guláš..:-D.

Včera jsme měli velkou oslavu na pláži se spousty jídla a pití. S holčičkou si kreslíme, nebo chodíme na pláž, zatím nechtěla nikam jinam, protože je tu velké vedro.Už jsem prošla nejvíce navštěvovaná místa, ale ty netypická teprve poznám. Dokonce tu mají i točené české pivo. Na pláži jsme se seznámila s partou lidí s kterýma chodím právě na místa, která nejsou turisticky navštěvována, ale jsou také moc krásná. Rodina má kamaráda který učí flamengo, takže ted budu chodit na kurz pro začátečníky, ale nedříve musím dojít koupit boty, protože taneční boty s sebou nemám. Moc se mi tu líbí a myslím si, že

pokud má někdo hezký vztah k dětem a chce zažít něco nového, tak je tohle přesně ono. Ochutnají nová jídla, naučí se novým věcem, pozna tradice a hlavně se naučí mluvit, tak jak je nikdo na kurzu nenaučí. Navíc si předáváme s rodinou zvyky a první zvyk z Česka, který se naučili hned druhý den, bylo že si začli zouvat boty doma.Takže ted tu je jak doma. :-)
 
Hezký zbytek dne
S pozdravem
Eva Samcová

 

Au pair Španělsko - Nela Výborná

Dobrý den,
děkuji za Váš email! Daří se mi velmi dobře. Vše, co mi rodina předem řekla a slíbila, se vyplnilo. Po dvou týdnech se tu cítím skoro jako doma.


Děti (tři) i rodiče jsou milí, máme spoustu společných zájmů, což je skvělé. Starám se o děti ráno, před odjezdem do školy, a posléze odpoledne po škole. Společně píšeme úkoly, sportujeme, hrajeme na hudební nástroje, dokonce už i pečeme cukrovinky. O víkendech navštěvuji přátele v Barceloně, společně výletujeme, nebo se jdeme podívat na zápas dětí v pozemním hokeji, který je tu velice populární. Zatím jsem neměla čas nudit se, nebo si stýskat po domově. Každý den se přihodí mnoho nového, neustále se něco učím...každý den je prostě výzva, ke které se vždy ráda stavím čelem!!!

Se srdečným pozdravem,
Nela Výborná


Au pair Španělsko - Michaela Eslerová

Dobrý den, posílám krásný pozdrav z Castellónu ze Španělska, chtěla bych moc poděkovat za skvělou spolupráci. Rodina mě od prvního okamžiku přijala mezi sebe, jsou ke mě velmi hodní a vše mi ukazují. Mám na starost 2 holčičky, Balma 9 a María 10 let. Jsou velmi vychované a nemám s nimi sebemenší problém.


Ta starší je fotomodelka a hraje i v reklamách a tak už jsme byli ve Valencii na konkurzu a při této příležitosti mi ukázali město. Bydlíme přímo v centru města a tak mám vše blízko i školu mají holky přes cestu. Rodina má letní byt u moře kde trávíme víkendy, jelikož je tu 35°C dá se ještě koupat. Již navštěvuji i jazykovou školu a seznámila jsem se s dalšími au pair které zde jsou. Jet dělat au pair je nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat a opravdu jsem měla velké štěstí na tak skvělou rodinu. 
S pozdravem Michaela Eslerová


Au Pair Mallorca - Klára Žambochová

Dobry den, slecno Valendova,

chtela bych Vam moc podekovat za moznost vyjet na Mallorcu a dostat se do skvele rodiny.
Pobyt na Spanelskem ostrove si velice uzivam, zaroven si svedomite plnim i sve "pracovni povinnosti". Z me strany se vlastne ani o zadnou praci nejedna. Vzhledem k tomu, ze si skvele rozumim s rodici a s detmi jsme opravdu jako sourozenci, tak se citim jako na dlouhodobe dovolene.


Ve svem volnem case se snazim poznat kazde zakouti Mallorcy. Rodina mne bere jako clena rodiny, a tak s nimi jezdivam na vselijake rodinne oslavy, uzivat si slunicka na plaz a spoustu jinych aktivit jako na priklad vyletu na lodi.
Nasla jsem si tady mistni ale take zahranicni kamarady, se kterymi travim volny cas.
Opravdu se tady citim jako v raji, ostatne, jsem na Mallorce :)
Bude velice tezke odtud odjet a vratit se do reality.

S pozdravem
Klara Zambochova

 


Au Pair Španělsko - Daniela Ivanková

Dobry den pani Majerova,
pisem Vam len tak, nemam ziadne otazky. Mam sa dobre, s rodinou si vyhovujeme,prostredie v ktorom zijem je tiez velmi pekne a ani neviem ako rychlo mi bezi cas. Tak vam chcem touto cestou podakovat za sprostredkovanie super prace a za pekne leto. Prajem aj Vam pekne leto a vela pozitivnych zazitkov.

S pozdravom,
Daniela Ivankova, momentalne zijuca v SpanielskuAu Pair Mallorca - Šárka

Zdravim,

Nejprve bych ráda poděkovala za sprostredkovani tohoto pobytu. Je to tu skvělé, dostala jsem se do opravdu skvělé rodiny. Starám se o tři děti, ale péče o ně nestojí skoro za řeč.
Jsou skoro samostatní a rodina je velmi akční, stále někam jezdíme, vše mně ukazují a vysvětlují a dokonce me učí i jazyk, což je skvěle. Doufám, že do konce mého pobytu to bude stále tak skvělé :-) Ještě jednou děkuji a pozdravuji z Mallorcy...:-)
ŠárkaAu Pair Španělsko - Eva Ďurčová

Milá Student Agency,
jak jsem slíbila, píšu vám o svém au pair pobytu ve Španělsku. V prvé řadě vám chci poděkovat za skvělý přístup, odpovídání na mé všetečné otázky a za vyřízení všech formalit potřebných k uskutečnění tohoto nezapomenutelného pobytu.


Už jsem tu 9 měsíců a jsem naprosto spokojená. Moje rodina žije v malém městečku kousek od Madridu. Starám se tu o devítiletého Alejandra - je milý (i když samozřejmě někdy zlobí). Spřátelili jsme se natolik, že mě považuje za svou sestru :). Rodina je úžasná,přátelská, laskavá a je s nimi opravdu zábava. Od prvního dne mě přijali jako člena rodiny, čehož si opravdu cením. Za tu dobu, co jsem tady, jsem procestovala tolik krásných a zajímavých míst Španělska, vyzkoušela všemožné speciality španělské gastronomie..prostě "nasávám španělskou kulturu plnými doušky" :). Seznámila jsem se se spoustou skvělých lidí, mám tu přátele, a o fiestu a siestu tu není nouze ;) Chodím taky do kurzu španělštiny, která se mi tak zlepšila, že už mluvím plynně a bez problémů. A protože je se mnou rodina moc spokojená a já s ní taky, dohodli jsme se, že tu zůstanu další rok!
Mějte se krásně a ještě jednou díky.

Bc. Eva Ďurčová


Au Pair Španělsko - Kateřina Koubská

Hezký den,
děkuji za pozdrav a omlouvám se za zpoždění. Můj pobyt probíhá moc dobře. Je to má první cesta a doteď jsem si nedokázala představit, kolik práce je v rodině se třemi dětmi a jak těžké to někdy může být. I přesto jsem však spokojená a přemýšlím o další spolupráci s vámi.


Ráda bych vycestovala do další země, naučila se nový jazyk, poznávala nové lidi a novou kulturu. Byť jsem ve Španělsku, pracuji u francouzské rodiny. Jejich kultura mě natolik oslovila, že mé cesty zřejmě povedou do Francie. Ráda bych ji poznala blíž.
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro program Au pair. Je to jeden z nejlepších způsobů jak cestovat, naučit se jazyk a hlavně poznat cizí zemi, její kulturu a lidi, kteří v ní žijí. To se vám jen jako turistovi nikdy nepodaří.
Děkuji!
S pozdravem,

Kateřina Koubská


Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au pair USA - Lucie P.

Milý týme,   Školení od AuPairCare bylo vcelku zajímavé, dozvěděli jsme se nové věci. Zejména musím vychválit výuku první pomoci. Vše bylo dobře zorganizované. Má rodina mě přivítala velmi vřele už na letišti, dá se říci, že jsem se tu cítila hned od prvního dne

více