Facebook Instagram 542 424 242

Rakousko

Rakousko patří díky své poloze a podobné mentalitě k oblíbeným místům českých au pair. S Českou republikou má tato země společnou i část historie. Hlavní město Vídeň je proslulé svými vánočními trhy. Na své si zde přijdou i milovníci kaváren, kterých je v hlavním městě nespočet. Zde mohou ochutnat nejen Vídeňskou kávu, ale i některý z proslulých moučníku, jako např. sachrův dort, dort malakov, esterházy atd. Známe jsou i Mozartovy koule, které už ochutnal asi každý z nás.

Rakousko nabízí krásné přírodní scenérie zahrnující alpské rozkvetlé louky, jezera i horské vrcholy. Navštěvovat můžete četná historická centra a za dopočinkem zajet do termálních lázní. Určitě oceníte kvalitní služby.

Letní pobyty byly již spuštěny!

Au pair pobyt v Rakousku je vhodný pro dívky, které hovoří německy aspoň na mírně pokročilé úrovni a mají zájem se dále zlepšovat.

Hostitelské rodiny tu často přispívají na jazykové kurzy. Výhodou jsou až 4 týdny placené dovolené během ročního pobytu.

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!

Ohlasy našich klientů

Au Pair Velká Británie - Nikola Pišková

Přeju krásný den, U rodiny kterou jsem si vybrala se mi daří skvěle , jsou moc milí a berou hlavně ohled na to, že moc nerozumím. Starám se hlavně o domácnost a také chodím s jejich pejskem na procházky a ten je opravdu úžasnej. Je to fenka a hned jsme si ji oblíbila.

více