800 100 300

Irsko

Irsku se díky jeho jedinečné přírodě říká „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostinností zblízka? Nechcete cestovat daleko a nechcete ztrácet čas s vyřizováním víz? Vycestujte jako au pair do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie na západním pobřeží, navštívit historické památky v Dublinu, Corku a další úžasná místa. Většina měst pořádá pravidelně různé festivaly, trhy a další společenské a kulturní akce.
Irové jsou velmi přátelští lidé. Běžně se zde setkáte s tzv. „pub culture“ (hospodská kultura) neboli scházení se nad sklenkou piva nebo dobré whisky v hospodách a barech. Úředním jazykem v Irsku je angličtina, ale můžete se také setkat s irštinou, která je druhým úředním jazykem. Převládá však angličtina, a tak se nemusíte bát, že byste se v Irsku nedomluvili.

Au pair pobyt v Irsku je vhodný pro dívky, které mají angličtinu aspoň na mírně pokročilé úrovni a mají zájem se v angličtině dále zdokonalit a poznat kulturu a životní styl obyvatel Irska.

Hostitelské rodiny žijí většinou na okrajích velkých měst či v menších městech a na vesnicích.

Tento pobyt je oblíbený pro intenzivnější výuku angličtiny a možnost celoročně vycestovat jen na 3 - 6 měsíců. Kurzy angličtiny navštěvujete 6 hodin týdně a jako au pair pracujete max. 35 hodin týdně.

Umístění je zde zajišťováno pouze v Dublinu a jeho blízkém okolí.

Tento program je určen všem dívkám, které chtějí žít několik měsíců v jedné z irských farmářských rodin, pomáhat s péčí o děti hostitelské rodiny a chodem domácnosti. Účastí v programu máte jedinečnou možnost poznat život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Studijně - pracovní pobyt- Tomáš D.

Dobrý den Student Agency, první den jsme psali rozřazovací test a já se dostal do skupiny A2b. Po dvou dnech jsem se nechal přeřadit do nižší třídy, tedy do A2, ve které jsem zůstal po zbytek kurzu. Ve třídě nás bylo asi cca15, převážně tedy Francouzi. Ptal

více