800 100 300

Irsko

Irsku se díky jeho jedinečné přírodě říká „Zelený ostrov“. Chcete poznat přírodní krásy tohoto „smaragdového ostrova“ a seznámit se s irskou pohostinností zblízka? Nechcete cestovat daleko a nechcete ztrácet čas s vyřizováním víz? Vycestujte jako au pair do Irska. Kromě zdokonalení jazyka budete mít možnost spatřit nádherné přírodní scenérie na západním pobřeží, navštívit historické památky v Dublinu, Corku a další úžasná místa. Většina měst pořádá pravidelně různé festivaly, trhy a další společenské a kulturní akce.
Irové jsou velmi přátelští lidé. Běžně se zde setkáte s tzv. „pub culture“ (hospodská kultura) neboli scházení se nad sklenkou piva nebo dobré whisky v hospodách a barech. Úředním jazykem v Irsku je angličtina, ale můžete se také setkat s irštinou, která je druhým úředním jazykem. Převládá však angličtina, a tak se nemusíte bát, že byste se v Irsku nedomluvili.

Au pair pobyt v Irsku je vhodný pro dívky, které mají angličtinu aspoň na mírně pokročilé úrovni a mají zájem se v angličtině dále zdokonalit a poznat kulturu a životní styl obyvatel Irska.

Hostitelské rodiny žijí většinou na okrajích velkých měst či v menších městech a na vesnicích.

Tento pobyt je oblíbený pro intenzivnější výuku angličtiny a možnost celoročně vycestovat jen na 3 - 6 měsíců. Kurzy angličtiny navštěvujete 6 hodin týdně a jako au pair pracujete max. 35 hodin týdně.

Umístění je zde zajišťováno pouze v Dublinu a jeho blízkém okolí.

Tento program je určen všem dívkám, které chtějí žít několik měsíců v jedné z irských farmářských rodin, pomáhat s péčí o děti hostitelské rodiny a chodem domácnosti. Účastí v programu máte jedinečnou možnost poznat život Irů, jejich kulturu a zvyky.

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Au pair Německo - Kateřina Otcovská

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. V Německu se mi moc líbí, ani mi nepřijde, že už jsem tady 3 měsíce. Bydlím v malém městě Waldbronn v kraji Bádensko-Württembersko. S rodinou jsem si od začátku skvěle sedla, cestuji s nimi po Německu, jezdíme na výlety, berou mě

více